Karadeniz Pet

MUHABBET KUŞUM BIR ANDA KÖTÜLEŞTİ

Kendisini odamdayken kafesinden çıkardım fakat akşama doğru çok sessizleşti. Odam genelde soğuktur acaba üşüttü mü dedim ve sıcak su torbası yaptım. Biraz kendine geldi ama bugün daha çok kötüleşti. Habire kusma refleksi yapıyor. Resmen krize girmiş gibi kusma hareketleri yapıyor ve ağzından verdiğimiz kursak mantarı ilacını kusuyor. Dışkısı da normal değil. Fotoğraf bırakacağım.

IMG-20230214-WA0011.jpg

Muhabbet kuşumu bugün kaybettim. Ellerimde can çekişerek öldü yavrum. Can çekişini izleyemedim bile. Pençesiyle parmağımı sıkı sıkı tuttu. Gitme bırakma beni der gibi. O ölürken elimden bir şey gelmemesi daha çok ağlamama sebep oldu. Bahçede ağlayarak bir çukur kazdım ve örttüm üzerini. Yavrum benim... çok üşüyorsundur sen şimdi o toprağın altında. Ama merak etme. Diğer tarafta sana daha iyi bakacaklar. Sen her zaman benim bir parçam olacaksın. Umarım gittiğin yerde özgürce mutlu bir şekilde uçuyorsundur. Seni seviyorum Boncuk'um... 15.02.2023

Ekli dosyalar

• IMG-20230215-WA0011.jpg
    IMG-20230215-WA0011.jpg
    55.6 KB · Görüntüleme: 15
Muhabbet kuşumu bugün kaybettim. Ellerimde can çekişerek öldü yavrum. Can çekişini izleyemedim bile. Pençesiyle parmağımı sıkı sıkı tuttu. Gitme bırakma beni der gibi. O ölürken elimden bir şey gelmemesi daha çok ağlamama sebep oldu. Bahçede ağlayarak bir çukur kazdım ve örttüm üzerini. Yavrum benim... çok üşüyorsundur sen şimdi o toprağın altında. Ama merak etme. Diğer tarafta sana daha iyi bakacaklar. Sen her zaman benim bir parçam olacaksın. Umarım gittiğin yerde özgürce mutlu bir şekilde uçuyorsundur. Seni seviyorum Boncuk'um... 15.02.2023
cok üzgünüm..basın sag olsun..

Herkese teşekkür ederim... Artık bu siteye girmeme gerek kalmadı. Bir daha da gireceğimi düşünmüyorum. Umarım ihtiyacı olan herkese yardımcı olabilirsiniz. Hoşçakalın

Geri