Karadeniz Pet

Kuşum kızışmış mı?

Arkadaşlar ben dershanedeyim, benimle derse girmek zorundalar maalesef :p Sarı oğlan deminden beri ıslık çalıyor, tek gözünü de görüyorsunuz. 9 buçuğa kadar böyleyiz maalesef eve de 10 da varırım sanırım :( İkisi de şu an yuvadalar bakalım eve gidene kadar umarım orada yumurta görmem :D:D

Bence kızgın 8 aylık ise ve konuda dişiye yaptığı kurlardan kızgın olduğu ortaya çıkıyor :D yeni dişinizi merakla bekliyorum :D
Yeni dişiyi aldım bakalım, kızgın olmasına çok sevindim şu an. Üreticiler bayağı kafamı karıştırdı çünkü :D:D

Hayırlı olsun güzel Bir dişi yakışmışlar da baya :D boy boy torun görürsünüz inşallah :D

Arkadaşlar dışı kuşum sürekli ağzını açıp kapatıyor hızlı hızlı, ağzı dediğim gaga oluyor onlarda değil mi :D:D Sebebi nedir bunun, şu an sakin sakin duruyor mesela. Acaba alışamayıp korktuğu için mi..

Sizce bu dişi benim oğlanı taşır mı? :rolleyes:

Arkadaşlar dışı kuşum sürekli ağzını açıp kapatıyor hızlı hızlı, ağzı dediğim gaga oluyor onlarda değil mi :D:D Sebebi nedir bunun, şu an sakin sakin duruyor mesela. Acaba alışamayıp korktuğu için mi..

Sizce bu dişi benim oğlanı taşır mı? :rolleyes:
Daha net resimler atar mısınız ya :D bende heyecan yaptım sizin adınıza baya burda :D korkunca yapıyorlar öyle sorun yoktur merak etmeyin :D

Daha net resimler atar mısınız ya :D bende heyecan yaptım sizin adınıza baya burda :D korkunca yapıyorlar öyle sorun yoktur merak etmeyin :D
Tabi atarım ya, an ve an gelişmeleri hep paylaşırım bile :D:D:D Tamam sevindim sorun olmasın da :)

Ekli dosyalar

• 1490122738962859611805.jpg
    1490122738962859611805.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 16
  • 1490122775828212679231.jpg
    1490122775828212679231.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 16
  • 1490122868942751853122.jpg
    1490122868942751853122.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 17
  • 14901230567921828629785.jpg
    14901230567921828629785.jpg
    4.1 MB · Görüntüleme: 15
Yalnız gerçekten kafesi değiştireceğim arkadaşlar, Ben yuvalığı buna takamıyorum yoksa kafes çok güzel

kızgın yerine "kızışmış" kullanalım, metodolojide yanılmayalım, ben başlığa ne oldu da dişiyi kızdırmışlar diye girdim :) MAŞALLAH bu arada çok güzel kuşlar...

kızgın yerine "kızışmış" kullanalım, metodolojide yanılmayalım, ben başlığa ne oldu da dişiyi kızdırmışlar diye girdim :) MAŞALLAH bu arada çok güzel kuşlar...
A doğru, inanın şu 2 gündür yeterince stres altındayım hiç farketmiyorum ne olmuş ne bitmiş. Türkçenin güzellikleri, kelimeyi anlamında kullandım ama anlamı taşıyan bir kelime değişmiş meğer. E yanlış anlaşılmalar da bundan oluyor zaten, Çok teşekkür ettim, başlığı hemen düzelteyim düzeltebiliyorsam :)

A doğru, inanın şu 2 gündür yeterince stres altındayım hiç farketmiyorum ne olmuş ne bitmiş. Türkçenin güzellikleri, kelimeyi anlamında kullandım ama anlamı taşıyan bir kelime değişmiş meğer. E yanlış anlaşılmalar da bundan oluyor zaten, Çok teşekkür ettim, başlığı hemen düzelteyim düzeltebiliyorsam :)
bu forumda herkes ne kadar saygılı, anlayışlı, kültürlü... hepiniz var olun, bu forum sitesini bu yüzden çok seviyorum...

bu forumda herkes ne kadar saygılı, anlayışlı, kültürlü... hepiniz var olun, bu forum sitesini bu yüzden çok seviyorum...
Yok estağfurullah doğru olana boynumuz kıldan incedir, yanlışta söylese biri istişare ederiz çünkü o yanlış belki bana göre yanlıştır. İstişare de bereket vardır, kızmak ne haddimize o halde üstad :)

Bu arada arkadaşlar dişi olan reinbow diye mi geçiyordu? Yazılışında hatam varsa düzeltelim bana yardım edin lütfen :D

Yok estağfurullah doğru olana boynumuz kıldan incedir, yanlışta söylese biri istişare ederiz çünkü o yanlış belki bana göre yanlıştır. İstişare de bereket vardır, kızmak ne haddimize o halde üstad :)

Bu arada arkadaşlar dişi olan reinbow diye mi geçiyordu? Yazılışında hatam varsa düzeltelim bana yardım edin lütfen :D
Rainbow değil ancak güzel bir dişi renkleri hoş :D

Yalnız hiçbir şey yiyip içtiğini görmedim şu ana kadar, normal mi bu?