Karadeniz Pet

Kuşum kabarıyor.

Kuş seven

Yeni Üye
Acilen yardım edin 2 gün kuşumun yanına erkek kuş aldık ve bugün farkettim ki kuşum kendini kabartip uyuyor çıkardığım zaman aniden bir kusma yaptı salyali yem kustu acaba ne yapıyor Acilen yardım edin lütfen 2 senelik dostumu kaybetmek istemiyorum yardım edin nedeni nedir

Kustukları kokuyorsa kursak mantarı olabilir. Dışkı fotoğrafı ve kuşun fotoğrafını atarsanız iyi olur.

Ekli dosyalar

• 20210415_152928.jpg
    20210415_152928.jpg
    912.6 KB · Görüntüleme: 23
Şuan ki hali bu uçuyor ötüyor ama böyle uçması ve otmesinde sorun yok ama böyle kabarık lütfen yardım :(

Ekli dosyalar

• 20210415_153334.jpg
    20210415_153334.jpg
    930.8 KB · Görüntüleme: 17
Yeni kuş geldiği için ola bilir diye düşünüyorum yeme içmesi nasıl kafes tabanına peçete serin bir kaç dışkı yapsın buraya gönderin

Yeni kuş geldiği için ola bilir diye düşünüyorum yeme içmesi nasıl kafes tabanına peçete serin bir kaç dışkı yapsın buraya gönderin
Kıvırcık verdim kıvırcık koparıyor hemde yedi sonra kafesine koydum 2 tane yem yedi salıncağa çıkıp uyudu kafayı gömmüş arkaya ve kabarık diğer kuştan ayırdım

Dışkı yapsın öyle yorum yapalım şimdi böyle yorum yapmak doğru olmaz

Konu başlıklarında acil, lütfen, yardım ve önemli gibi kelimeler kullanmayınız. Açıklayıcı konu başlığı kullanınız..

Başlık düzenlendi..

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım..

Konu başlıklarında acil, lütfen, yardım ve önemli gibi kelimeler kullanmayınız. Açıklayıcı konu başlığı kullanınız..

Başlık düzenlendi..

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım..
Tekrardan kustu ve ağzından kafesin boyası çıktı şimdi biraz rahatladı yem koydum tabağa yem yiyor kıvırcık koydum kıvırcık yiyor su içiyor biraz iştahı açıldı tekrardan olursa atacağım 😊

Tekrardan kustu ve ağzından kafesin boyası çıktı şimdi biraz rahatladı yem koydum tabağa yem yiyor kıvırcık koydum kıvırcık yiyor su içiyor biraz iştahı açıldı tekrardan olursa atacağım 😊
Boyasız kafes kullanımı sağlıklı olacaktır.

bütün kafesimin boyalarını ısırmıştı yeni aldığım kuşum mideyi bozmuştur bende yaşadım geçer yakında kusar

gıda zehirlenmesi ve toksik zehirlenmelerde yaşanıyor bende kendi kendine geçti fakat sizde öyle olmayabilir kuştan anlayan bir veterinere götürmeniz daha iyi olacaktır
Şuan elimde o kafes boyasını çıkarınca bir rahatladı sanırım yem yedi bardağa su koydum su içti yem baya yedi rahatladı sanırım şimdide parmağımda yatıyor kıyamam 🖤

Arkadaşlar dışkısı bu şekilde sorun nedir acaba ?

Ekli dosyalar

• 20210415_202216.jpg
    20210415_202216.jpg
    100.9 KB · Görüntüleme: 6
Geri