Karadeniz Pet

Kuşum sürekli kabarık ve halsiz.

stefanb

Yeni Üye
Erkek muhabbet kuşum bir süredir çok halsiz sürekli kabarık bir şekilde duruyor tünekte dişi yanına gelip ağzına kusuyor ama o tepki vermiyor bile normalde çok hareketliydi ishalden şüphelendim ama dışkısı sıvıdan ziyade normalden daha katı. Kabızlıkta da kabarma vs oluyor mu? Kabızlıksa eğer ne yapabilirim?
aac31a8e11c57d77b856755f4071f57d.jpg
898ae1abc8978a3ab212ba8c455a1357.jpg
b0e00533cae27fafb369dad7f31c9f21.jpg

Sent from my SGH-T999 using Tapatalk

Dışkı fotoğrafı ekler misiniz? Kuşta hasta kabarıklığı var. Veterinere gittiniz mi?

Dışkı fotoğrafı ekler misiniz? Kuşta hasta kabarıklığı var. Veterinere gittiniz mi?
Yarın ekleyeyim inşallah. Yok veterinere gitmedim burada gidebilecegim sadece bir veteriner var o da önceki dişi kusumun ölümüne sebep oldu o yüzden veteriner imkanım yok maalesef. Ben kabizdan supheleniyorum ama siz ne dersiniz? Çünkü dışkısı çok aşırı katı. Kabizla da daha önce hiç karşılaşmadığım için bilmiyorum açıkçası.

Kabızlık durumunda bolca sulu sebze meyve yedirilir. Marul, yeşillik vs. Bugün deneyin. Kuşların kafeslerini ayırın birbirinden. Suluğundaki tam dolu suyuna gazı kaçmış maden suyunu 2/3 oranında ekleyin 1/3 normal su olsun. Gelişmeleri gün içinde yazar mısınız?

Marul koydum onu yiyor bir de bir tanıdık suyuna elma sirkesi damlat bağırsakları temizlenir demişti ikisini uyguladim gelişmelerden haberdar edeceğim.

Benim 1 sene önceki kusumda bu durumdaydi vitamin felan verdim ama 1 hafta icinde öldü. Belki kusunuz üşudugu icin kabartıyo olabilir kendini. Veterinere götürun derim

Benim 1 sene önceki kusumda bu durumdaydi vitamin felan verdim ama 1 hafta icinde öldü. Belki kusunuz üşudugu icin kabartıyo olabilir kendini. Veterinere götürun derim
Çok üzüldüm asla öyle bir şey yaşamak istemem. Siz veterinere gitmiş miydiniz? Kabızlık miydi sizinkinin sorunu? Usudugu için olduğunu sanmıyorum hiç normal değil çünkü.

Çok üzüldüm asla öyle bir şey yaşamak istemem. Siz veterinere gitmiş miydiniz? Kabızlık miydi sizinkinin sorunu? Usudugu için olduğunu sanmıyorum hiç normal değil çünkü.

Ben veterinere götürmedim aldığım pet shopa gittim gittiğimde adam eline aldı ve öldü kabız değildi benimki.
Sizin kuşunuz kabız ise poposunda kücük küçuk diskilar yapismistir kulak çopune zeytin yag damlatin poposunun etrafina sürün. Kabız ise dışkısı sıyah olur.

Birde ceyranda kalmış olabilir kuşunuz o yüzdende grip olmuş olabilir.Eyer gripse pet shopa gidin size vitamin verir onu ağzına 1 damla damlatın.Suyuna 1 2 damla limon felan damlata bilirsiniz eyer gripse.

İshal ise bağırsak vitamini verir pet shop onları suyuna ilave edin.

Ben veterinere götürmedim aldığım pet shopa gittim gittiğimde adam eline aldı ve öldü kabız değildi benimki.
Sizin kuşunuz kabız ise poposunda kücük küçuk diskilar yapismistir kulak çopune zeytin yag damlatin poposunun etrafina sürün. Kabız ise dışkısı sıyah olur.

Birde ceyranda kalmış olabilir kuşunuz o yüzdende grip olmuş olabilir.Eyer gripse pet shopa gidin size vitamin verir onu ağzına 1 damla damlatın.Suyuna 1 2 damla limon felan damlata bilirsiniz eyer gripse.

İshal ise bağırsak vitamini verir pet shop onları suyuna ilave edin.
Tamam çok teşekkürler petshopa götürmek mantıklı geldi onlar çoğu veterinerden daha iyi anlıyor bu zamanda ne yazık ki

Geri