Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum halsiz ve tüyleri kabarık sürekli uyukluyor

randomisim

Yeni Üye
Merhaba bugün 1 aylık muhabbet kuşum iyiydi bir sorunu yoktu ancak yaklaşık 1 saat önce halsizleşti uyukluyor sürekli ishal oldu ve tüyleri kabarık internette baktığım kadarıyla ayaklarını da kontrol ettim buz gibi olmasa da soğuk yarın sabah veterinere götüreceğiz çünkü küçük bir yerde yaşıyoruz ilgilenecek kimse yok maalesef son 1 saattir yem de yediğini görmedim normalde çok yer bilen birileri en azından bu gece onu iyi edecek/dinç edecek bir şeyler önerebilir mi lütfen kuşu soğukta bırakmadım yemi vitamini her şeyi tam bugün çok sağlıklıydı noldu anlamadım

Merhaba aç kalmaması adına dal darı, ishal içinde pirinc lapasi ve patates haslamasi verebilirsiniz belki onlari yer.

birden bu hale geldi lütfen yardım edin hiçbir şeyi yoktu sabah
Ah kardeşim keske elimizden bisey gelse. Uzuntunu, endiseni cok iyi anliyorum. Bende 20 gun once Bulut oglumu kaybettim. Nasil akilli, konusan, insan gibi bir candı. Benim herseyimdi ama ellerimden kayıp gitti. İnsallah senin yavrun en kisa zamanda toparlar. Sabah sanırım veterinere götüreceksin, bizimle de durumu paylasirsan cok mutlu olurum.

Ah kardeşim keske elimizden bisey gelse. Uzuntunu, endiseni cok iyi anliyorum. Bende 20 gun once Bulut oglumu kaybettim. Nasil akilli, konusan, insan gibi bir candı. Benim herseyimdi ama ellerimden kayıp gitti. İnsallah senin yavrun en kisa zamanda toparlar. Sabah sanırım veterinere götüreceksin, bizimle de durumu paylasirsan cok mutlu olurum.
pardon görmedim veterinere yazdık ve mama önerdi yaptım verdim su da verdim ağzından ama canlanır gibi olsa da vefat etti elimde kalbi durdu çok kötü hissediyorum hatam olduğunu sanmıyorum ama gene de vicdan azabı çekiyorum ben son sınıf öğrencisiyim üniversiteye hazırlanıyorum ama bütün gece onun için uğraştım üstüne moralim bozuldu bu ay üçüncü kuş kaybedişim bundan önce de 2 yıllık kuşumu eşi öldürdü sonra da eşi kaçtı bu kuşu almıştım çok küçüktü keşke yaşasaydı ağlamaktan canım çıktı yapcak bir şey yok keşke geri getirebilsem

pardon görmedim veterinere yazdık ve mama önerdi yaptım verdim su da verdim ağzından ama canlanır gibi olsa da vefat etti elimde kalbi durdu çok kötü hissediyorum hatam olduğunu sanmıyorum ama gene de vicdan azabı çekiyorum ben son sınıf öğrencisiyim üniversiteye hazırlanıyorum ama bütün gece onun için uğraştım üstüne moralim bozuldu bu ay üçüncü kuş kaybedişim bundan önce de 2 yıllık kuşumu eşi öldürdü sonra da eşi kaçtı bu kuşu almıştım çok küçüktü keşke yaşasaydı ağlamaktan canım çıktı yapcak bir şey yok keşke geri getirebilsem
Başın sag olsun. Dedigin gibi yapacak bisey yok. Vicdan yapmana da gerek yok cunku senlik bi durum olmamış birden kotu olmus durumu. Bende oglumu kaybedince evden bir insan cenazesi cikmiscasina agladim. İnsan unutamiyor ozluyor fakat alışıyor yokluguna. Yine son karar senin ama madem son sinifsin uniye hazirlaniyorsun bence bu surecte sen derslerine odaklan. Daha oncede kayiplar yasamissin. İnsan evde bir ses olsun, arkadas olsun istiyor fakat bu ani ölümler, hastaliklar insani gercekten yoruyor. Sinav yaklastigi zamanda boyle bir uzuntu yasamaman adına bu sene bir can sahiplenmemen sanki daha mantikli. Tabi son karar senin. Kendinide fazla uzme, onun ömrü o kadarmış. Tekrar basin sagolsun.

Geri