Karadeniz Pet

Kuşum sanırım duvara çarptı ve bazı sorunları var durumu ciddi mi bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes96

Paylaşımcı Üye
Kardeşim Sultan Papağanımı dışarıya çıkarmış sonra odadan çıkmış sonrasında sanırım duvara çarpmış içeriye girdiğimizde gagasında hafif tahribat vardı sağ burun deliğinin içi hafif kırmızıydı ve vızt vızt diye nefes alıyordu zorlanıyor gibi gözünde de yaş gördük dakika başı sirkeleniyordu ama uçup dolaşıyor şuan pek bir sorun yok gibi birazdan paylaşabilirsem resim ve video paylaşacağım lütfen yardım edin ne yapabilirim.

Sağ burun deliğinden biraz kan çıkıyor ondan nefes alışta biraz zorlanıyor önüne su koyacağım ve kulak temizleme pamuğuyla temizleyeceğim.

Uyuklamaya başladı biraz yardım edin lütfen

İki burnu da kanıyor kanatlıdan anlayan veteriner yok buralarda

Keyfi yerinde gibi taklit vs. yapıyor etrafına ilgisi var denge kaybı yok sadece burnu ve gözü yaşarıyor onu da sirkelenerek temizliyor

Peçetenin ucunu kıvırıp burun içini temizleyin iki deliğinide

kulak çöpü ile temizledim pek durmadı ama kanını aldı şuan az sıvı var konuşmaya falan başladı keyfi yerinde gibi sadece dinleniyor arada.

Şuan kafesinde çıkarıp kesin temizleyeyim mi kendisi sirkelenip hapşurarak temizliyor.

bir burun deliği tam temiz şuan birinde çok az sıvı var

Biraz şeffafımsı sıvı geliyor bir burun deliğinden çok değil ama az

Rica ederim ne demek, genel bir video ekler misiniz görelim durumunu
Tamam hocam siteye yüklüyorum şuan arada uyukluyor bazen hiç durmuyor durumu değişken bir de burnundan ses geliyor bazen vızt diye nadiren ama ilk olduğunda daha sıktı bu ses şuan 5-10 dk ya bir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...