Karadeniz Pet

Kuşumun anüs kismi cok kotu yardim eder misiniz

Mery16

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar kuşumu sahiplendiğimizden beri genelde anüs kısmı hep sorunlu ve ıslak ama bu son zamanlarda iyice kendisi de yolmaya başladı tamamen tuysüz kaldı arka kısmı. Geldiğinde ön kısmı diğer kuşlardan farklıydi hep sarkık öne doğru. Sürekli işiyor hiç normal dışkı m yaptığını görmedim. Onun için çok endişeleniyorum biraz toparlar gibi oluyor arkası ama içler acısı yani dayanamiyorum öyle görmeye yardimci olur musunuz lütfen ve böyle islak dışkısı da yapışmış vaziyette arkasında .

Ekli dosyalar

• IMG-20210418-WA0003.jpg
    IMG-20210418-WA0003.jpg
    62.6 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG-20210418-WA0005.jpg
    IMG-20210418-WA0005.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 80
Geçmiş olsun. Tedavisi yok iyi bakın son zamanlarını yesin içsin belki bir ihtimal bende kalırsa kurtarma şansım olabilir. İstanbuldayım ulaşırsanız şansımızı deneriz..

Geçmiş olsun. Tedavisi yok iyi bakın son zamanlarını yesin içsin belki bir ihtimal bende kalırsa kurtarma şansım olabilir. İstanbuldayım ulaşırsanız şansımızı deneriz..
Teşekkür ederim. Maalesef Bursa'dayım. Şansımızı deneriz dediniz ya ne yapılabilir yani suyuna sarımsak ve sirke koymayı düşünüyorum bu forumda okudum yazılara göre. alabileceğim bir ilaç var mıdır dış mantar olabilir mi bi çaresi olmalı ya :((

Onun dışında herhangi bir ücret de mi talep etmiyor musunuz yani

Geri