Karadeniz Pet

Kuşumun tüyleri

XxSeryuslixX

Yeni Üye
Yeni bir kuş aldım bana alışmış kuşuma arkadaş olarak. İlk kendime alıştırdım sonra tanıştırdım. Fakat bu kuşun tüylerinde sorun var. Yaşı 7 8 aylık diye tahmin ediyorum irisinden. Ama tüyleri yer yer ya yolunmuş ya da hiç çıkmamış. Sizce sorunu ne? Telefondan fotoğraf atamadım birazdan atarım fotoğraf

Gerekirse daha detaylı atarım
77f3491d32eccbba91405e413015408a.jpg
731646f722019cd09d180a3859c4a595.jpg

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sanirim kuşunuz french molt. yani daha once ucabiliyor muymus ya da tuyleri var miymis? yoksa dogustan mi boyleymis arastirdiniz mi

French molt yada parazit olabilir. Kuşu gözlemleyin bit fln görürseniz yada kendi yoluyorsa vilmectin kullanırsınız. Şimdilik b vitamini takviyesi yapın.

Yeni bir kuş aldım bana alışmış kuşuma arkadaş olarak. İlk kendime alıştırdım sonra tanıştırdım. Fakat bu kuşun tüylerinde sorun var. Yaşı 7 8 aylık diye tahmin ediyorum irisinden. Ama tüyleri yer yer ya yolunmuş ya da hiç çıkmamış. Sizce sorunu ne? Telefondan fotoğraf atamadım birazdan atarım fotoğraf
Einsteinla nasil tanistiginizi okudum , ne kadar guzel egitmissiniz ve cok akilli bir kusunuz varmis. Umarim yeni arkadasi da bu surecte iyilesmistir. Tam tanistirdiktan sonra mi farkettiniz tuylerini ? Cunku bazi arkadaslar parazitten de suphelenmis , umarim oyle bir durum olmamistir.
Guzel haberlerinizi bekliyorum.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri