Karadeniz Pet

Kuşumun yumurtası gecikti?

Oe2696

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba kuşumun 4 yumurtası var herzaman 48 saat arayla yumurtladi bu sefer 2 saat gecikti. 5. Yumurta var gibi çünkü hala kanatları düşük ve şişkinlik var. Yumurta sıkışması belirtileri nedir ? Birde Kuşumun yumurtlamasinin bittiğini nasıl anlarım kanatları kuyruğu hemen Eski konumuna gelirmi ???

Gözünuz aydin . Benim kusumun suan 3 tane yumurtasi var 4. Yumurta 10 saati gecti gelmedi

Gözünuz aydin . Benim kusumun suan 3 tane yumurtasi var 4. Yumurta 10 saati gecti gelmedi
Yok 5. Son yumurta oldu zaten kuşun kanatları falan toplandı yani. Sizin kuşun durumu ne belki 3 yumurtada kalabilir

Benim kusumun kanatlari dusuk kuyrugunu salliyor sislikte var belli yani yumurta var sürekli yuvalikta duruyoe

Benim kusumun kanatlari dusuk kuyrugunu salliyor sislikte var belli yani yumurta var sürekli yuvalikta duruyoe
Yumurta sıkışması olunca doğru düzgün hareket edemiyormus kuş ver mı öyle bı durum, birde ilk yumurtayı kontrol ettiniz mi dolu mu ? Benim muhtemelen hepsi boşta kontrol etmedim

Ciftlestigini gormustum ben bir defa ins. Bos degillerdir

Az kalmis sizin ins. Yavru alirsiniz.benimde 2.yumurtadan sonra yatti kuluckaya. Bana nasıl bir öneriniz olur acaba. Sizce ne yapayim , bide bu kadar süre yumurta kuşta kalmıssa son yumurtami acaba .

Muhabbet kuşları 4-5 yumurta yapar genç dişiler

Tamam 48 saat ara ile yumurtlar dişi 4-5 belki de fazla olur 3 cü yumurta dan saymaya başlaya bilirsiniz günleri

Anlamadim zaten 48 saat arayla zaten takip ediyorum .4. Yumurta 48 saati coktan gecti. Bide neden 3.yumurtadan sinra takip ediyom