Karadeniz Pet

Kucuk bır yardıma ıhtıyacım var

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
Ö

ömer duran yagar

Guest
Arkadaslar bıldıgınız gıbı dısı kusum erkegını kuluckada ıken cok kotu bır sekılde dovmustu. Yuksek ıhtımal yavrusunu kıskandıgı ıcın yaptı. Sımdı yavruyu buyutunce erkegı tekrar yanına koyabılırsın dedı bır kac arkads,ama tekrar yumurtlayıp yavrular tuylenınce tekrar erkegı al dedıler. Normalde dısıyı annanneme vercektımn ama 2 aylıktan berıdır beslıyorum ve cok alıstım vermek ıstemıyorum sızden yardım ıstıyorum tekrar yanınamı koyıyım yoksa yenı dısımı alıyım? Koysam tekrar sorun olurmu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence tekrar kavga ederler. Yeni dişi almalısın sürekli tedirgin kalırsın tekrar yanına koyunca.

Nokia 3310 ile gönderildi.

Erkeğin yuvalığa girme veya yuvalığın girişinde bekleme huyu varsa hiç uğraşma değiştir dişiyi.. kontrol edebileceğinizi düsünüyorsanız, arkadasların dediği gibi yapın.. yavrular cıkmaya baslayınca erkeği alın kafesten..

Bence tekrar kavga ederler. Yeni dişi almalısın sürekli tedirgin kalırsın tekrar yanına koyunca.

Nokia 3310 ile gönderildi.

ewt aynen sureklı tedıtgın olurum sagolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:24 -->-> Daha önceki mesaj 17:23 --

Erkeğin yuvalığa girme veya yuvalığın girişinde bekleme huyu varsa hiç uğraşma değiştir dişiyi.. kontrol edebileceğinizi düsünüyorsanız, arkadasların dediği gibi yapın.. yavrular cıkmaya baslayınca erkeği alın kafesten..

erkek sureklı ıcerı gırıyor. ne olursa olsun galıba dısıyı degıstırecegım saolun.

Bildiğiniz, güvendiğiniz bir üreticiden alın yeni dişiyi..

Geri