Karadeniz Pet

Kum gibi dışkı

Ya su kaybetmiş hayvan veya Pankreas rahatsızlığı var. Kuşa varsa elektrolit takviyesi yapın. Yoksa Maden suyunun gazını tamamen kaçırıp içine yarım suluğa bir çay kaşığı üzüm şekeri varsa ondan yoksa toz şeker katıp eritin. 2-3 gün içsin.günde iki defa yeni maden suyu hazırlayın. Düzelme olmazsa yazın tedavi başlamak zorunda kalacaksınız.
Maden suyunu deneyeceğim. Sularını da günlük değiştiriyorum fakat içmiyor mu acaba

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maden suyunu deneyeceğim. Sularını da günlük değiştiriyorum fakat içmiyor mu acaba

Susuz kalmış demem su içmemiş anlamında değil. Bazen vücut su kaybeder. Tavsiyem vücudun tekrar su tutması ve enerjisini geri kazanması için. eğer pankreas problemiyse faydası olmaz. İlaç tedavisi gerekecek.

Kardeş Panik Yapma Bende Denizlide Oturuyorum 1 Ay Önce Aynısı Bizim Kuştada Oldu 1-2 Gün Sürdü Bende Veterinere Gittim Veteriner Ilık Suyla Banyo Yaptır Ve 1 Saatte Bir Bir Kapta Su Götür Ağzına Zorla Birazcık İçir Susuzluktan Oluyormuş Suluğunu Sürekli Taze Su İle Değiştir Geçmesse Veterinere Başvur Fakat Geçiyor

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Sanırım bu durum geçici olarak gerçekleşebiliyor. Su kaybı konusunda birkaç gün takip edeceğim eğer devam ederse tedavi için veterinere götürüp tedaviye başlayacağım.

Geri