Karadeniz Pet

Kümesime Yeni katılacak olan Japon'lar :)

cengiz

Emektar Üye
IMG_3540.JPG
IMG_3539.JPG
IMG_3538.JPG
IMG_3536.JPG
IMG_3508.JPG
IMG_3523.JPG
İyi geceler arkadaşlar uzun Zaman'dan beri japones araştırıyordum temiz kuş bulamıyordum. Hatay'daki bir üretici hocamla Mustafa hoca ile irtibata geçtim ön konuşma ve anlaşma yapıldı. Gelecek hafta sonu allahtan bir aksilik çıkmazsa bunları almaya gideceğim.

Maşallah çok güzeller hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İstanbul, Hatay derken Mersin e güzel kuşlar kazandırıyorsunuz :) bereketli ve hayırlı olsun

maşallah güzel japonlar renk olarak irisini bulmak piyasada zor bulunsada piyasa da 2 katı o yüzden gelecek sezonu beklemek tercihim :) kaça anlaştınız özel değilse cengiz hocam

Maşallah çok güzeller hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayırlı olsunlar.
İstanbul, Hatay derken Mersin e güzel kuşlar kazandırıyorsunuz :) bereketli ve hayırlı olsun
Teşekkürler arkadaşlar. Sonuçta gelecek sezona yatırım yapıyorum. Kümesimde 4 takım yerli var onun dışındakiler çek ağırlıklı 3 takımda tepeli 2 takım İngiliz var. Sonuçta hem severek yapıyorum hemde kazanç elde etmek istiyorum. Bunun içinde kalite ve para eden kuşlar olmasına özen gösteriyorum. İnş gelecek sezon verimli bir sezon olur.

maşallah güzel japonlar renk olarak irisini bulmak piyasada zor bulunsada piyasa da 2 katı o yüzden gelecek sezonu beklemek tercihim :) kaça anlaştınız özel değilse cengiz hocam
Yok özel değil Kahraman hocam arkadaş 2500 diyor ben 2400 diyorum gidince orta yolu bulacağız. Sarı parçalı ve açık mavi iri diğerleri normal

Kahraman hocam irilerinide buldum fakat hem İtal kuş hemde ne bilim içime sinmedi bunlar en azından yerli üretim kafa rahat :)

Maşallah hayırlı uğurlu olsun.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

güzel kuşlar zaten albino piyasası 550-700 arası değişiyor parçalılar 400tl civarı diğer lerini 350tl e felan anca bulabilirsin 2400 e alabilirsen güzel fiyatt, sana biraz da show transfer edelim cengiz hocam :)

güzel kuşlar zaten albino piyasası 550-700 arası değişiyor parçalılar 400tl civarı diğer lerini 350tl e felan anca bulabilirsin 2400 e alabilirsen güzel fiyatt, sana biraz da show transfer edelim cengiz hocam :)
İngiliz olurda Show olmaz hocam :) yada Show tepeli belki. Ama sizin İngiliz yavrulardan transfer yaparız :)

IMG_3541.JPG
IMG_3542.JPG
Bunlarda Yeni yeme düşecek yavrularmış belki değiştiririm bi kaçını

Kahraman hocam beyaz albino değil df

maşallah

Maşallah hocam. Bende 1 çift düşünüyorum sizin aldığınız üretici ile nasıl iletişim kurabilirim ?

Maşallah hocam. Bende 1 çift düşünüyorum sizin aldığınız üretici ile nasıl iletişim kurabilirim ?
Facebook'ta Mustafa hoca olarak aratın çıkar yazdığınız zaman dönüş yapar

Geri