Karadeniz Pet

kümesimizde olması gereken vitaminler

mert779

Meraklı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Sorum şu. 35-40 a yakın kuş var ve çok nadir vitamin takviyesi yapıyorum. Elimde amatör vitaminler var . Yeni aldığım tetra mezatin var. Kuşları korumak İçin her gün yada haftalık olarak hangi vitamini kullanmamı önerirsiniz. Kuş sayısı çok fazla kuşlarda kırgınlık olmasın daha dinç olması için ne önerirsiniz ve ne sıklıkla kullanmalıyız. Bunlara açıklık getirirsek ben ve birçok arkadaş umarım yararlanmış oluruz

Sorum şu. 35-40 a yakın kuş var ve çok nadir vitamin takviyesi yapıyorum. Elimde amatör vitaminler var . Yeni aldığım tetra mezatin var. Kuşları korumak İçin her gün yada haftalık olarak hangi vitamini kullanmamı önerirsiniz. Kuş sayısı çok fazla kuşlarda kırgınlık olmasın daha dinç olması için ne önerirsiniz ve ne sıklıkla kullanmalıyız. Bunlara açıklık getirirsek ben ve birçok arkadaş umarım yararlanmış oluruz
Içinde amino asit ler olan bir multi vitamin seçin nekton s muta vit omnivit gibi hobi s önermiyorum için de sadece vitamin var aminoasit yok haftada 1 yada 2 kere vermeniz yeterlidir bana göre

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çeşitli vitamin içeren multivitaminler var .
Bunlar kuşunuzun gunluk vitaminini karsiliyor ama kutusunda 10 damla yaziyor sakin 10 damla koymayin en fazla haftada 3 damla 1 suluga

Diğer arkadaşlarda yorum yaparlarsa sevinirim

Sera markası iyi diye duymuştum. Bence her gün vitamin kullanmayın.

Geri