Karadeniz Pet

Kümesimize Yeni katılan üyelerimiz :)

cengiz

Emektar Üye
IMG_3393.JPG
IMG_3392.JPG
IMG_3418.JPG
IMG_3419.JPG
IMG_3417.JPG
bugün akşam saatlerinde bir üretici arkadaşı ziyaret ettim ve 2 takım iri çek boylarında tepeli aldım :) 2016 bilezikli maşallah

Maşallah tüyleri kadar ömürleri olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Masallah uzun sağlıklı ömürler . Hayırlı üretimler .

Maşallah Cengiz hocam güzel genç takımlar.
Tepeli yolunda başarılar dilerim benim ki ile albino eşinden gelecek yavruları 4 gözle görmek için bekliyorum bilgine :)

Maşallah Cengiz hocam güzel genç takımlar.
Tepeli yolunda başarılar dilerim benim ki ile albino eşinden gelecek yavruları 4 gözle görmek için bekliyorum bilgine :)
Teşekkürler usta valla bende dört gözle bekliyorum onları :). Gelecek sezon 100 çift kapasiteli biryer kurup tamamen bu işe yönelmeyi planlıyorum. Hem seviyorum hemde ticari amaçlı bunun için para eden cinslere ağırlık vermeye çalışacağım. Çevrenizde 8 gözlü olur 16 gözlü olur bts kafes satan olursa haber edermişsiniz

Teşekkürler usta valla bende dört gözle bekliyorum onları :). Gelecek sezon 100 çift kapasiteli biryer kurup tamamen bu işe yönelmeyi planlıyorum. Hem seviyorum hemde ticari amaçlı bunun için para eden cinslere ağırlık vermeye çalışacağım. Çevrenizde 8 gözlü olur 16 gözlü olur bts kafes satan olursa haber edermişsiniz
olur haber veririm ama istanbul'dan oraya gönderilmeye kalksa kargo ile bi yeni kafes parası tutar direk antalya adana bölgesinde baksanız daha iyi olur ayrıca mutlak olarak 45x35 standart tel üretim kafeslerimizden şaşmamanı tavsiye ederim

Geri