Karadeniz Pet

Kur Sesi Hakkında

itallianna22

Yeni Üye
Merhabalar

Kafesin üstü örtülü arka tarafı açık beni görmüyorlar bilgisayardan şarkının sesi açık müzik eşliğinde kur sesleri geliyor bu aralar ciddi şekilde kur sesi arttı bazen ben odada olmasamda kur sesi geliyor sizce bir gelişme var mıdır? Veya tek dişi ya da tek erkek de tek başına kur yapabiliyor olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Merhabalar

Kafesin üstü örtülü arka tarafı açık beni görmüyorlar bilgisayardan şarkının sesi açık müzik eşliğinde kur sesleri geliyor bu aralar ciddi şekilde kur sesi arttı bazen ben odada olmasamda kur sesi geliyor sizce bir gelişme var mıdır? Veya tek dişi ya da tek erkek de tek başına kur yapabiliyor olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum.
Erkek ve disi tek yada karsilikli kur yapabilir bahar geliyor onlarda hareketlenirler insallah yavrulari kisa zamanda seversiniz

İnşallah. Sabırsızlıkla eş tutmalarını bekliyorum yem su ve temizlik haricinde rahatsız etmemeye çalışıyorum.

Güncelleme bir yazı yazıyorum bugün kuşlarımı saldım dışarı erkek ayrı yere gitti dişi ayrı yere gitti erkek kuş kur sesi çıkarmaya başladı dişi kuş yanımdaydı böyle kur sesinden sonra birden sabit durdu 2 3dklığına felan eğik bir şekilde sizce durum nedir?

benim ölen bir erkek kuşuum vardı eşi yoktu yemliğe suluğa elimize kur yapıyordu hatta kafeste yemlik ile suluk ile ilişkiye girmeye çalışıyordu o sırada öyle bir şey olmuş olabilir

Geri