Karadeniz Pet

Kursak mantarı nasıl tam anlamıyla düzelir?

Bebişinyeri

Yeni Üye
7 yasında bir kuşum var 1 ay önce kafa hareketleri yapmaya başlamıştı veteriner dışkı ve Swap örneği aldı ve megabakteri ve ecola olduğunu söyledi 1 ay triflucan kullandık toparladı fakat ara ara ataklar geliyordu geçiyordu en son mikostatin de verince ertesi gün ondan mı bilmiyorum köpüklü kustu klinikte kaldı bir hafta neredeyse kaybediyorduk bugün eve getirdik hala halsiz ama yem yemeye başladı veteriner mikostatin artık triflucan kullanın dedi 15 gün daha ve kontrole gelin dedi biz ne yapmalıyız bu hayvan kaç günde kurtulacak

Amfoteramisin kullanmıştım ben. Mikostatin için çok tehlikeli diyenler var, kuşlar için zehir diyenler var. Ben bu konuda çok bilgili değilim. Eğer yapabiliyorsanız elle besleme aparatı alıp yem yemediği süre boyunca a21 ile besleyebilirseniz çok iyi olur. Umarım en kısa sürede iyileşir.

Antibakteriyel solüsyon ve antifungal solüsyon eğer bulabilirseniz, veteriner hekimler kendileri yapıyor, onlardan verebilirsiniz daha sonra iyileşince. Bitkisel olduğunu ve yanetkisi olmadığı söylüyorlar.

Amfoteramisin kullanmıştım ben. Mikostatin için çok tehlikeli diyenler var, kuşlar için zehir diyenler var. Ben bu konuda çok bilgili değilim. Eğer yapabiliyorsanız elle besleme aparatı alıp yem yemediği süre boyunca a21 ile besleyebilirseniz çok iyi olur. Umarım en kısa sürede iyileşir.

Antibakteriyel solüsyon ve antifungal solüsyon eğer bulabilirseniz, veteriner hekimler kendileri yapıyor, onlardan verebilirsiniz daha sonra iyileşince. Bitkisel olduğunu ve yanetkisi olmadığı söylüyorlar.
Bu amfoteramisini nasıl kullandınız ve nereden temin ettiniz ?

Geri