Karadeniz Pet

Kursak mantarı ve solunum sıkıntısı

simitt

Yeni Üye
Merhabalar dişi kuşum 3 haftadır rahatsız. Veterinere götürdüm kursak mantarı dediler ceresi beyazladı kusma yok dışkısı normal her zamanki gibi ancak nefes alırken fik fik diye ötüyor kuyruğu da oynuyor o bayadır vardı ancak bu ötme 3 haftadır var veteriner en son gittiğimizde kursak mantarı geçmiş ancak ciğerine inmiş olabilir nefes almakta zorluk çekiyor dedi şırıngaya ilaç verdi onu içiriyoruz ancak ilacı verirken kendinden geçiyor ayaklarını bırakıyor kanatlarını salıyor lütfen yardım edin bana 🙏🏻

Merhabalar,

Şırıngada verdiğiniz ilacın adı nedir? Kafes hava akımda değil, değil mi? Akciğerde yeterli hacim olmadığı için olabilir. Kas erimesi varsa ondan olabilir. Dışkıları ne durumda ve yem yemesi su içmesi? Gün içinde durumu nasıl?

Merhabalar,

Şırıngada verdiğiniz ilacın adı nedir? Kafes hava akımda değil, değil mi? Akciğerde yeterli hacim olmadığı için olabilir. Kas erimesi varsa ondan olabilir. Dışkıları ne durumda ve yem yemesi su içmesi? Gün içinde durumu nasıl?
İlacın adını hiç bilmiyorum dışkısı iyi durumda yem yemesi de güzel neşesi de iyi sadece nefes almada sorun var

Geri