Karadeniz Pet

Kuruma hastalığı ve kursak mantarı arasındaki farkı nasıl anlayabiliriz?

Ok doğru tedavi.. tetra mezatin 5 gün diğeri 7 gün.

Yem yiyemiyorlar ki yemeye çalışıyorlar ama yiyemiyorlar. Dolayısıyla da sürekli yemlik başında olurlar. Elle beslemenizi öneririm.

Yem yiyemiyorlar ki yemeye çalışıyorlar ama yiyemiyorlar. Dolayısıyla da sürekli yemlik başında olurlar. Elle beslemenizi öneririm.
Yerede yem serpiyorum. Sürekli kırıyorlar abi yediklerini düşünüyorum ama dediğinde olabilir.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mantar hastalığı kuşu ya açlıktan yada boğulmasına neden olarak öldürür. Boğazı solunum yolunu ve bağırsağı sarar mantarlar

Sürekli yedikleri halde kursağın dolmaması mantığa uygun mu sence ? Yiyebilmek için tohumları kırarlar ama bazen yine de yiyemezler.

Devam tabi 7 gün dedim ya ama4. Gün ve tedavinin bittiği gün kümesi komple dezenfekte etmen şart. Yoksa nükseder haberin olsun.

Devam tabi 7 gün dedim ya ama4. Gün ve tedavinin bittiği gün kümesi komple dezenfekte etmen şart. Yoksa nükseder haberin olsun.
Hergün altlarını temizliyorum. Kafes çifthane modeli. Çift çekmeceli olan. Dezenfekte kolay işi. Elimde kafeslerin sıfırı var. Gerekirse ona koyarım

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece kafes değil kümeste her ne varsa dezenfekte edilmeli. Yemlik suluk temas ettikleri her ne varsa . hatta duvarlar bile dezenfekte edilmeli. Yarım kalan su ve yemler değişilmeli vs. Meşakatli bir iş dezenfekte olayı.

Geri