Karadeniz Pet

kuş kumu ve gaga taşı

• Konbuyu başlatan Emirhan KARAHAN
  • Başlangıç tarihi
E

Emirhan KARAHAN

Guest
bugün kuş kumu ve mürekkep balığı kemiği aldım kuş kumunu kuşlara nasıl vermeliyim ne kadar süre ile ve kuşlarım çift yumurtalarından yavrusunun bi tanesi çıktı ne kadar süre vermeliyim yoksa hep kalacak mı

Yemlerine göz kararı karıştır.

Kumunu yemin içine at iyi olur bide hangi marka aldın kuş kumunu

m. kemiği Quik kum da vitasand adama kuş kumu ve gaga taşı alıcam dedim bunları verdi 3.5TL bi tanesi iKisini 7 TL ye aldım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vitasand çok iyi kumda çok iyi

vitasand kuş kumu iyi peki Quik m balığı kemiği nasıldır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

birde kuş kumunu her yem değiştirirken mi veriyim yani yem koyunca kuş kumuda koyyiyim öyle mi ?

vitasand kuş kumu iyi peki Quik m balığı kemiği nasıldır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

birde kuş kumunu her yem değiştirirken mi veriyim yani yem koyunca kuş kumuda koyyiyim öyle mi ?

Haftada kaç gün yemini temizliyorsun

hep taze koymaya çalışıyorum ortalama 2-3 günde bir yem değiştiriyorum

Haftada 2 gün koy bağırsaklarını çalıştırsın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:30 --

Her yem değiştirirken koyma haftada 2 kez Mürekkep Balığıda çok iyi

şuan yemleri üfledim ve bir miktar koydum gaga taşınıda koydum teller dikey ben de yatay olarak koydum zaten erkek meraklı hemen geldi elime kafeste incelemeye başladı :))

Haftada 1-2 gün kum koyun yemine az kalamar (mürekkep Balığı) kemiğini de kafesine takın takma aparatını yoksa kemiği iğne ile ortadan delin sonra ip ile asın kafese.

teşekkürler o işi hallettim şuan takılı kafeste

kumu ayrı bir kapta vermenizi öneririm kalamar kemiğinide tüneğin kıyısına asın ordan kemirsin gagasını törpülesin ikisişninde markaları iyi

markalar güzel ayrı kaba koyunca yemeyebilirler yeme karışık olunca anlamıyor bile yediğini :)

Geri