Karadeniz Pet

kuş maması

Islık caliyo suan pasam :) surekli anlamsiz sesler cikariyo konusmayi sokecek bu gidisle :)
Gece karanlıkta elinize alıp yanı tutarak değil parmağınıza alarak yahut kafesinin yanına gidip çok yüksek tonda olmayacak şekilde anlaşılır şekilde aynı kelimeyi öğretmeyi deneyin daha çabuk öğrenir. Babacık aşkım cicikuş gibi kelimeleri ş s c harflerindne doalyı daha kolay öğrenebiliyorlar.

O zaman güzelce gözetleyin gelişmeleri de yazarsınız
Valla suan durum kötü onceden surekli yem yedgni goruyodum son 3 gundur yem yediginide görmüyorum hasta sandim vitamin aldim suyuna katiyorum gunduze neseli oluyo ama aksamlari dokunsan tepki vermiyo (kiii kendisi aslaaa dokundurtmaz cok cirkef bisey direk isirip saldiran tip) ama aksamlari istersen vur tepki yok :)

Valla suan durum kötü onceden surekli yem yedgni goruyodum son 3 gundur yem yediginide görmüyorum hasta sandim vitamin aldim suyuna katiyorum gunduze neseli oluyo ama aksamlari dokunsan tepki vermiyo (kiii kendisi aslaaa dokundurtmaz cok cirkef bisey direk isirip saldiran tip) ama aksamlari istersen vur tepki yok :)

İlginç, size alışmışta olabilir. İlgilenmeye çalışın bol bol

Geri