Karadeniz Pet

Kuşa misafir geldik :)

Hayvansever03

Onursal Üye
Herkese merhaba. Mini bir tatil ayarladık, geldiğimiz yerde de başka bir kuş var. Bu kuşun aynası kirliydi, suluğunda dışkı vardı. Uyardım, şimdi her şeyi temiz. Kuşumşa bu kuş da birbirlerini çok sevdi, arkadaş oldular ilk günden :) Bu kuşun ayak tırnaklarında siyahlık farkettim. Genetik mi mantar mı bilemedim. Fotoğraflarını ekleyeceğim. Kuş bizim kuşun kafesinde dolanıyor. Hasta ise hem kuşun tedavisini yapmak isterim hem de kendi kuşuma bulaşmasını önlemek isterim. Sizce tırnaklarda sorun var mı?

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 26394 Ekli dosyayı görüntüle 26395 Ekli dosyayı görüntüle 26394 Herkese merhaba. Mini bir tatil ayarladık, geldiğimiz yerde de başka bir kuş var. Bu kuşun aynası kirliydi, suluğunda dışkı vardı. Uyardım, şimdi her şeyi temiz. Kuşumşa bu kuş da birbirlerini çok sevdi, arkadaş oldular ilk günden :) Bu kuşun ayak tırnaklarında siyahlık farkettim. Genetik mi mantar mı bilemedim. Fotoğraflarını ekleyeceğim. Kuş bizim kuşun kafesinde dolanıyor. Hasta ise hem kuşun tedavisini yapmak isterim hem de kendi kuşuma bulaşmasını önlemek isterim. Sizce tırnaklarda sorun var mı?
Sıkıntı yok. Mutasyonlar arasında böyle renk farklılıkları olabiliyor. Aynı renkteki kuşumun ayakları ve tırnakları köyü renk olmasına rağmen, lutino 1 yaşına geldi ama halen ayakları ve tırnakları pembe

Sıkıntı yok. Mutasyonlar arasında böyle renk farklılıkları olabiliyor. Aynı renkteki kuşumun ayakları ve tırnakları köyü renk olmasına rağmen, lutino 1 yaşına geldi ama halen ayakları ve tırnakları pembe
Teşekkürler :) Benim kuşumun da tırnakları pembe. Bu nedenden ötürü acaba bir sorun mu var demiştim ama olmadığını anladım. :)

Geri