Karadeniz Pet

(kuşlar için okuyun) Fatih bld.maile cvp yazdı --> başlık altında

AlbinoBJK

Paylaşımcı Üye
ÜŞENMEDEN OKUYUN LÜTFEN ÖNEMLİ BİR KONU

@Barış B. kardeşimizin paylaştıgı bir konu vardı

http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/eminonunden-kus-almayin-ltf.56094/#post-529574
linkteki konuda (10 gün önce )

''hastalıklı ve bakımsız hayvan satıyorlar. aldığım 2 yavru da bir haftada öldü. tamamen ticari yaklaşımdalar. rağbet azalırsa kendilerine çeki düzen verirler belki. birde fatih belediyesi hiç denetleme yapmıyor mu? pislik içinde dükkanlar, kafesler. yazık hayvanlara.''
ve ardından fatih belediyesine başkana msj yollayın kısmından irtibata geçmemizi rica etmişti

açtıgı konu hakkında fatih belediyesine msj yollamıştık sağolsunlar cevap yazmışlar

Gelen mailde-- ''Fatih belediyesine ait bütün kafes ve kümes hayvan satışı üretimi yapan dükkanların vergi levhaları resmi bütün gerekli evraklarının incelenip bütün denetimlerinin yapıldıgı ( ceza ve/veya uyarı alması gerekenlere resmi işlem yapıldıgı ve yapılacagı) günlük haftalık denetimler kontroller için veterinerlik kısmı ile irtibata geçildigi hassasiyetimiz için teşekkür edildigi her türlü pis ortam hastalıklı ortam ve FATURASIZ satışta bilgilendirilmelerini söylemişlerdir.'' --

Burdan @Barış B. arkadaşıma hassasiyeti için çok teşekkür ediyorum nerede yaşarsak yaşayalım belediye zabıta vs gerekli kurum kuruluş ile irtibata geçmek zor degildir duyarlı olalım.

umarım tamamını okuyanınız olmuştur teşekkürler..

Son düzenleme:
Emeği geçen herkezi tebrik ederim

inşallah kardesim

Böyle duyarlı bir forum olduğumuz için ayrı mutluyum ınsallah dahada büyüyerek ses getiren ve daha büyük hatta ve hatta mekana sahip bir kulüp oluruz .

Dükkânlarda değişen bir şey olmaz.

Biz uzerimize duseni yapalimda gerisi Allah kerim

*Barış bey bende teşekkür ederim..
O kadar kötü ki şartlar.. Sadece İstanbul / Eminönü'de problem yok.. Hemen hemen her ilde her petshopta şartlar kötü. Onlar üzerinden para kazanmak yeterli geliyor onlar için
*denetim her ilde her belediyenin görevi.. belediyelerde oturan zabıta, veterinerler biraz kontrol yapsa da maaşlarını hak etseler.. Denetim kamu gücüyle bu kadar mu zor..

Geri