Karadeniz Pet

Kuşlarım ishal mi (sultan papağanı)

Kirkmustaine

Yeni Üye
2 sultan papağanım var biri erkek birinin cinsiyetinin küçük olduğundan belli olmayacağı söylendi dışarıda bulduk erkek olan 1 yaşında
Kakaları sulu geliyor bu normal gibi ama ben korktuğum için yine sormak istiyorum çünkü kuşlar için bunlar ciddi konular
1. Yeni kuşumun 2. Erkek 1 yaşında kuşumun fotoğrafı
Teşekkürler

Ekli dosyalar

• IMG_9879.jpeg
    IMG_9879.jpeg
    414 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_9880.jpeg
    IMG_9880.jpeg
    615.4 KB · Görüntüleme: 8
2 sultan papağanım var biri erkek birinin cinsiyetinin küçük olduğundan belli olmayacağı söylendi dışarıda bulduk erkek olan 1 yaşında
Kakaları sulu geliyor bu normal gibi ama ben korktuğum için yine sormak istiyorum çünkü kuşlar için bunlar ciddi konular
1. Yeni kuşumun 2. Erkek 1 yaşında kuşumun fotoğrafı
Teşekkürler
Yeni kuş hasta olabilir aynı ortamda bulunmasınlar. Acil olduğu için yazdım dışkıdan çok anlamam ama ishal gibi görünüyor. Dediğim gibi hemen aynı ortama koymayın yeni kuş ayrı bi kafeste ayrı bi odada dursun. Daha önce 4 yaşındaki kuşum çok sağlıklıyken balkona gelen kuşun bulaşıcı hastalığı sebebiyle ikisinide kaybettim maalesef.

Yeni kuş hasta olabilir aynı ortamda bulunmasınlar. Acil olduğu için yazdım dışkıdan çok anlamam ama ishal gibi görünüyor. Dediğim gibi hemen aynı ortama koymayın yeni kuş ayrı bi kafeste ayrı bi odada dursun. Daha önce 4 yaşındaki kuşum çok sağlıklıyken balkona gelen kuşun bulaşıcı hastalığı sebebiyle ikisinide kaybettim maalesef.
Yeni kuşla ayrı kafesteler ama tamamen odaları ayırmalı mıyım salonda kalabalığız diyerekten duruyorlar ama hatrıladığıma göre 1 yaşında olan erkeğimiz yeni kuş gelmeden öncede aynıydı bir kez saldığımızda yan yana geldiler öyle bulaştırma mı oldu acaba onu bilmiyorum şu an durumları çok normal mutlular ama sulu kakaları korkutuyor
Baş sağlığı diliyorum ve cevabınız için çok teşekkürler.