Karadeniz Pet

kuşlarım yem yemiyor

mami47

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar benim 2 tane 4 aylik kuşlarım var biri dişi biri erkek tecrübesizligimden kaynaklı kuslarimın yemliklere hoslarina gider diye dal darı koydum ve 1 hafta kadar sadece dal darı yediler bugün dal darıyı kestigimden beri birşey yemiyorlar internetteki forumları görünce açıkçası biraz panikledim ve çok üzüldüm normal kabuksuz yem kullaniyordum dal darı vermeden önce acaba bir şekilde yem yerler mi yoksa dal darı mı vermeliyim hep napmalıyım lütfen yardım edin simdiden teşekkürler

Kabuksuz yem önerilmiyor. Haftada bir daldarı verin. Her gün kesinlikle vermeyin. Şöyle yapabilirsiniz kabuksuz yem yiyorlarsa yemliğin içine kabuklu yem ve kabuksuz yemi karistirip verin. O zaman yerler. Sonrasında zaten kabuksuz yemi kesersiniz

Dal darıya alıştıgı için yeme alışma sureci olacaktır. Hiçbirzaman daldarı ağırlıklı besleme yapmayın yem seçme durumları doğuruyor sizde olduğu gbi. Merak etmeyin aç kalınca elbet yıyrcektir normal yem koyun.

teşekkür ederim arkadaşlar aç kalınca normal yem yerler dimi dal darı vermeme gerek var mı aç kalmaları yüzünden olmelerinden korkuyorum

teşekkür ederim
Kabuksuz yem önerilmiyor. Haftada bir daldarı verin. Her gün kesinlikle vermeyin. Şöyle yapabilirsiniz kabuksuz yem yiyorlarsa yemliğin içine kabuklu yem ve kabuksuz yemi karistirip verin. O zaman yerler. Sonrasında zaten kabuksuz yemi kesersiniz
teşekkür ederim

Dal darıya alıştıgı için yeme alışma sureci olacaktır. Hiçbirzaman daldarı ağırlıklı besleme yapmayın yem seçme durumları doğuruyor sizde olduğu gbi. Merak etmeyin aç kalınca elbet yıyrcektir normal yem koyun.
teşekkürler

Geri