Karadeniz Pet

Kuşlarımin yaşı (yardım edermisiniz biraz acil)

fatihozturk31

Yeni Üye
Bir cift bilezikli jumbo var elimde. Yasını nasıl anlarım. Yada bileziğin neresinde yazar.

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kısa süre içinde şarka gidicem. Ondan acil yardım diye yazdım. Eğer yaşı buyukse değiştiricem ondan. Siz yardım etmeyecekseniz yorum yapmayın. Bazen konuyu anlamadan dinlemeden konuşmayın.

Bundan once kusum öldü. Olmeden once paylastim yorum yapan olmadi. Ertesi gun hayvan öldü. O yuzden bu sekilde yazdim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:49 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

En azindan kusu cabuk degistiririm zarar etmem diye düşündüm.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Cok sagolun tesekkur ederim.

Bundan once kusum öldü. Olmeden once paylastim yorum yapan olmadi. Ertesi gun hayvan öldü. O yuzden bu sekilde yazdim.

öle bi durumda ki hayvanı buradan yardım beklemeden veterinere göturmek gerek
int üzerinden tedavi zaten çok mantıklı degıl burada sadece ufak tefek yardımlar önerilerde bulunur.
ayrıca burada kişiler bunu para karşılığı yapmıor sadece yardım için sölüyor o sırada herkesin işi olabilir ve bizlere cevap vermek zorunda degıller

Zaten cevap vermedikleri icin bisey diyen yok ki. Kimse zorunlu degil. Ben cok anlamiyorum yeni başladımbu ise. Zaten bu yuzden buraya uye oldum. Ogrenmek icin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

Amacim kuslarim olmesin bakimini ogreneyim hemde kazik yemek istemiyorum. Sizlerde bu isten anlıyorsunuz. Acil diye yazdim cunku kusu bugun aldim. Onceki gibi olmasin diyede acill deyip sizden yardim istedim. Baska bisi yok. Neyse yardım icin sagolasin.

Geri