Karadeniz Pet

Kusma,halsizlik,yem yememe

Rosemly

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba. kuşum dünden beri hasta kusuyor. yemek yemeye çalıssa da yiyemiyor atıyor. hasta olunca kafeste durmayı sevmediğinden dışarıda elimde,kapıda uyuyup duruyor. ağzından burnundan salya tarzı şey çıkıyor gibi. özellikle ağzından köpüklü sıvı çıkıyor, kursak mantarında ağzıda kokarmış sanırım fakat ağzı kokmuyor. en son dışkısı sulu ve koyu yeşildi. normalde parmakla dokunulmasından hoşlanmayan kuş halsizlikten birşey demiyor,tüylerini kaşımamıza izin veriyor. suyuna limon ekledim fakat içmiyor. papatya çayı içirmeye çalıstım onuda içmiyor. kısacası ne yiyor ne içiyor sadece kusuyor. ne yapmamı önerirsiniz?
WhatsApp Image 2020-05-07 at 13.59.51.jpeg
WhatsApp Image 2020-05-07 at 13.59.52.jpeg
WhatsApp Image 2020-05-07 at 15.14.13 (1).jpeg

Son düzenleme:
Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın öyle bakalım. Birde kuşu mutlaka besleyin. Yumurta haşlayın, sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Çay kaşığı ile ya da şırınga ile kuşa verin. Mutlaka besleyin.

çay kaşığı ya da şırıngadan fena korkuyor. birşey yemeye çalıstığı an bile kusuyor. yediremiyorum. kendi başına yulaf yemeye kalkıyor ağzına aldığı an kusmaya başlıyor.

Geri