Karadeniz Pet

Kuşta dengesizlik, halsizlik, yeşil sulu dışkı, mantar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ELgül

Yeni Üye
Kuşun bir ayağında mantar var. İlk başta vazelin kullandım ama iyi gelmediği için trosyd mantar kremi ve oksijenli su aldım. Henüz 2 kere sürdüm faydası var gibi ayağına. Yeşil sulu dışkı, dengesizlik sürekli uyuma, aşağı yukarı kuyruk sallama, tüylerde kabarıklık ve halsizliğin mantar ile bir bağlantısı olabilir mi? Ayrı ayrı hastalıklarsa nasıl tedavi edecem?

Bir Allah'ın kulu yok mu yardım edecek? Kuşun durumu çok daha ciddi hale gelince mi cevap vereceksiniz?

Son düzenleme:
Bir Allah'ın kulu yok mu yardım edecek? Kuşun durumu çok daha ciddi hale gelince mi cevap vereceksiniz?
Bence siz netten fln bakıp veterinerlere arayarak sorun,bakan varsa da geç olmadan götürün derim.Yazdıklarınıza göre hayvanda baya sorun var ne yazık ki.Vakit kaybetmeyin boşu boşuna.

Bence siz netten fln bakıp veterinerlere arayarak sorun,bakan varsa da geç olmadan götürün derim.Yazdıklarınıza göre hayvanda baya sorun var ne yazık ki.Vakit kaybetmeyin boşu boşuna.
Burda tecrübeli arkadaşlar da yardımcı olurlar aslında,görmediler sanırım.Sizde bir çok sorun var,bu durumda kesin teşhis için bir uzman görmeli bence.Bir an önce tedaviye başlaması gerekebilir.Çok hassas hayvanlar,geç kalmamak gerek diye düşünüyorum.İyileşir umarım.

Burda tecrübeli arkadaşlar da yardımcı olurlar aslında,görmediler sanırım.Sizde bir çok sorun var,bu durumda kesin teşhis için bir uzman görmeli bence.Bir an önce tedaviye başlaması gerekebilir.Çok hassas hayvanlar,geç kalmamak gerek diye düşünüyorum.İyileşir umarım.
Sağolun yarın veterinere götüyorum.

Siz müsaitsiniz diye herkes müsait olmak zorunda değil. Allah’ın kulu varmı yokmu ne kadar güzel kimse bişi yazmak zorunda da değil ithamınız hoşuma gitmedi. Konu Kilit..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri