Karadeniz Pet

kuşum artık bana gelmiyor

Ideli

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar diğer konumda da bahsettiğim yan komşunun kuşu artık deli gibi ötmeye başladı o öttükçe benimki ötüyor ciyaklıyor elime gelmiyor az önce de çok sinirlendim bayağı bir bağırdım bizim kuşa şuan kuş dışarı çıkınca deli gibi ötüp kuşu arıyor ben bu kuşu nasıl evcilleştirebilirim

merhaba arkadaşlar diğer konumda da bahsettiğim yan komşunun kuşu artık deli gibi ötmeye başladı o öttükçe benimki ötüyor ciyaklıyor elime gelmiyor az önce de çok sinirlendim bayağı bir bağırdım bizim kuşa şuan kuş dışarı çıkınca deli gibi ötüp kuşu arıyor ben bu kuşu nasıl evcilleştirebilirim
O yan komşunun kuşu orada olduğu sürece aklı orada olur

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

napabilirim yani adama gidip şu kuşu at diyemem herhalde hiç mi çaresi yok

napabilirim yani adama gidip şu kuşu at diyemem herhalde hiç mi çaresi yok
Kendi kuşunuza da eş alabilirsiniz yada kuşunuzu sesini duymadığı arka odalardan birinde besleyebilirsiniz mümkünse

zaten en arka odada sıkıntı da o duvarları çok ince yapmışlar sesler hep gidiyor

zaten en arka odada sıkıntı da o duvarları çok ince yapmışlar sesler hep gidiyor
Hımm eş alın olmazsa kendisi seçsin ama eşini

Çok fazla vakit ayırmanız gerekir ve erkek de olsa dişi de olsa aklı onda kalır siz yanına eş alırsanız eşiyle ilgilenir bu arada sizi biraz daha geri plana atar

peki tamam yani iyiki onlar kuş almadan alıştırmışım kuşu omza filan geliyor fakat benim sinir olduğum nokta benle ilgilenmeyip onla ötüşmesi neyse artık kıskançlığı bırakayım omzumu herhalde benden daha çok seviyor omzumu biraz yaklaştırıp ala deyince hemen atlıyor

peki tamam yani iyiki onlar kuş almadan alıştırmışım kuşu omza filan geliyor fakat benim sinir olduğum nokta benle ilgilenmeyip onla ötüşmesi neyse artık kıskançlığı bırakayım omzumu herhalde benden daha çok seviyor omzumu biraz yaklaştırıp ala deyince hemen atlıyor
Ona da şükür daha hırçın da olabilirdi siz ilgilenin hırçınlaşmasın oynayın onunla ilgi sevgi gösterin bol bol

Geri