Karadeniz Pet

Kuşum astım mı?

Bıdıkkuşş

Yeni Üye
Merhabalar kuşum 3 yaşına girecek yaz başladığından beri bir ses çıkarıyor ve ağzını açıyor isterseniz sesi gönderebilirim biz ona ilaç vermiştik ama daha kötü oldu internetten baktık astım olabilirmiş kuşun reflüsü var

Merhabalar kuşun hem sesi hemde kendisini görsek daha iyi olur. Nefes alırken kuyruk sekmesi var mı. Video ekleyin bakalım.

Gece olunca çıkardığı sesi atabilirim sabah çıkarmıyor

Ekli dosyalar

• 16597690259297925552980138522841.jpg
    16597690259297925552980138522841.jpg
    210.9 KB · Görüntüleme: 20
Nefes alırken kuyruk sekmesi var mı ona bakmamız lazım fotoğrafla anlaşılmaz. Video yükleyiniz bakalım

Doksimis etkenli ilaç kullanmanız lazım o halde. Doksimis veya hipradox i bu ikisinden birini temin edin. Veteriner yada zirai ilaç yerlerde satılıyor.

Doksimis etkenli ilaç kullanmanız lazım o halde. Doksimis veya hipradox i bu ikisinden birini temin edin. Veteriner yada zirai ilaç yerlerde satılıyor.
Biz zaten götürmüştük veterinere ilaç vermişti antibiyotik hayvana verdiğimizde ağzından kan geldi bu ilaçlar òyle yapar mı

Veterineriniz hangi ilacı verdi bilmiyorum ama benim önerdiğim ilaçlar astım veya nefes darlığı çeken kuşlara veriliyor. İsterseniz araştırıp bakadabilirsiniz.

Siz ne şikayetiyle giitiniz veterinere

Anladım. Ama sizin şuan anlattiginiza göre solunum güçlüğü çekiyor kuş. Söylediğim ilaçlardan biri iyi gelecektir

Geri