Karadeniz Pet

Kuşum Bir Haftadır Halsiz

alperen43

Yeni Üye
Merhaba, 3 yıldır beslediğim muhabbet kuşum son 1 haftadır kafesinde kabarık şekilde duruyor. Kendini sevdirmezken halsizlikten midir nedir artık sevmemizden rahatsızlık duymuyor. Yem çok sık yediğini görmedim ve konuşması azaldı. Ne yapabilirim, sorun nedir? Kuştan anlayan veteriner yok yaşadığım yerde. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba kuşunuzun dışkısını beyaz kağıt üzerinde paylaşabilir misiniz ve tünekte dururken kuyruğu yandan gözükecek şekilde videosunu da. Hangi takviyeleri kullanıyorsunuz

Merhaba kuşunuzun dışkısını beyaz kağıt üzerinde paylaşabilir misiniz ve tünekte dururken kuyruğu yandan gözükecek şekilde videosunu da. Hangi takviyeleri kullanıyorsunuz
Takviye kullanmıyoruz, önerilere açığım takviye konusunda. Şimdi kafesine beyaz temiz bir kağıt serdim, dışkılamasını bekliyorum kağıdı kemirmeye başladı biraz seviyor :D Ona hareketlenmesi sevindirdi beni de. Dışkıladıktan sonra tünek videosuyla beraber buradan yollayacağım.

Takviye kullanmıyoruz, önerilere açığım takviye konusunda. Şimdi kafesine beyaz temiz bir kağıt serdim, dışkılamasını bekliyorum kağıdı kemirmeye başladı biraz seviyor :D Ona hareketlenmesi sevindirdi beni de. Dışkıladıktan sonra tünek videosuyla beraber buradan yollayacağım.
Takviye için
Gerwit w
Entrobac probiyotik
BT amin Forte kullanın piyasadaki en profesyonel ürünlerden bir tanesidir. Maalesef petshoplarda sahteleri satılıyor mamaist.com dan temin ediniz ben de oradan kullanıyorum oldukça güvenilir 👍

Takviye için
Gerwit w
Entrobac probiyotik
BT amin Forte kullanın piyasadaki en profesyonel ürünlerden bir tanesidir. Maalesef petshoplarda sahteleri satılıyor mamaist.com dan temin ediniz ben de oradan kullanıyorum oldukça güvenilir 👍

Video koymak yasakmış siteye o yüzden videodan ssler aldım. Ancak anlaşılır değilse istediğiniz şekilde yeniden fotoğraflar çekerim. Henüz dışkılama yapmadı yarını bekleyeceğim. Ancak kağıdı koyduktan sonra gerçekten hareketlendi ve ötmeye başladı ilginç şekilde. Uçmayı çok seviyordu ama onu yapmıyor, tek derdinin kağıt olacağını sanmıyorum ama garip geldi:D

Can sıkıntısından bu haldeyse bir arkadaş alabilirim ancak riskli olduğundan uzak duruyorum birbirlerine saldırabiliyorlarmış.

Petshopa gidip kendi arkadaşını kendi seçebilir. Veya kafese oyuncak alabilirsiniz kafes dışında bir oyun alanı kurabilirsiniz. kuş bana biraz kabarık duruyor gibi geldi hep mi böyle gece gündüz

Petshopa gidip kendi arkadaşını kendi seçebilir. Veya kafese oyuncak alabilirsiniz kafes dışında bir oyun alanı kurabilirsiniz. kuş bana biraz kabarık duruyor gibi geldi hep mi böyle gece gündüz
Evet çoğunlukla öyle bu son hafta asıl endişelendiğim o. Evin sıcaklığı iyi 20 derece ve üstü. Kuşa da ilgimiz fazla bu arada salıyoruz ve sürekli konuşup başındayız bize geldiğinden bu yana. Yine de arkadaş bakacağım verdiğiniz yöntem ile.

While he doesn't make us love him, whether it is because of fatigue or not, he doesn't feel uncomfortable about us loving him anymore. I haven't seen him eat very often and his speech has decreased. What can I do, what is the problem? There is no veterinarian who knows anything about birds where I live. I would be happy if you help.

While he doesn't make us love him, whether it is because of fatigue or not, he doesn't feel uncomfortable about us loving him anymore. I haven't seen him eat very often and his speech has decreased. What can I do, what is the problem? There is no veterinarian who knows anything about birds where I live. I would be happy if you help.
9apps

9apps
Unfortunately, my bird died. It is necessary to know viruses well, and for this a veterinarian is required. Maybe if you open a topic on the forum and send photos of the bird, you can find an expert to help.

Geri