Karadeniz Pet

kuşum boynunu yana yatık tutuyor

camsu

Yeni Üye
dünden beri kuşum sürekli boynunu yana yatık bir şekilde tutuyor internetten araştırdığıma göre sallabaş hastalığı olabilirmiş ama emin olamadım ne yapmam gerek ilaç vs. yardımcı olabilir misiniz 🙏🏻

20220321_120201.jpg
20220321_120308.jpg

Hangi ildesiniz ben İstanbul'dayım bana getirebilirsiniz detaylı bakalım.

( Ücretsiz.. )

Sallabaş yok kuşunuzda, olsaydı sürekli olarak istemsiz başını döndürürdü. Ayrıca dışkıda da değişiklik fark ederdiniz.

Keyfi, yemesi, içmesi, dışkısı nasıl?

Sallabaş yok kuşunuzda, olsaydı sürekli olarak istemsiz başını döndürürdü. Ayrıca dışkıda da değişiklik fark ederdiniz.

Keyfi, yemesi, içmesi, dışkısı nasıl?
her şeyi çok normal sadece kafası böyle

her şeyi çok normal sadece kafası böyle
Muhtemelen kafesin durduğu yerden kaynakli böyle bakıyor, dikkatini çeken/rahatsız eden birşey vardı. Aynı böyle bir kuş vardı, kafesin yeri değişince geçmişti bu sorun. Siz de kafesin yerini değiştirebilirsiniz, eğer yere yakın duruyorsa biraz daha yerden yukarıya koyabilirsiniz.

Muhtemelen kafesin durduğu yerden kaynakli böyle bakıyor, dikkatini çeken/rahatsız eden birşey vardı. Aynı böyle bir kuş vardı, kafesin yeri değişince geçmişti bu sorun. Siz de kafesin yerini değiştirebilirsiniz, eğer yere yakın duruyorsa biraz daha yerden yukarıya koyabilirsiniz.
teşekkür ederim değiştireceğim kafesin yerini

yanına yeni eş almıştık sürekli ondan tarafa baktığından falan olabilir mi acaba

Geri