Karadeniz Pet

Kuşum bugün sık sık kaşındı ve dışkısını yediğini gördüm, CEVAP LÜTFEN ?

Aaaaa

Paylaşımcı Üye
Cümleten hayırlı akşamlar, iyi forumlar. Kuşumun benle bugün 3. günü. İlk defa bugün sabah dışkısını gagasında gördüm; poposunda da vardı (Acaba temizlemek için mi ?) Ve bir de kaşındı bugün sıklıkla.. Fakat sürekli kanatlarına tüylerine tek tek ince ince baktım hiç bir bit pire vs. göremedim. Önerileriniz ve görüşleriniz nedir ? Cevaplarsanız mutluluk duyarım. Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler.

Cümleten hayırlı akşamlar, iyi forumlar. Kuşumun benle bugün 3. günü. İlk defa bugün sabah dışkısını gagasında gördüm; poposunda da vardı (Acaba temizlemek için mi ?) Ve bir de kaşındı bugün sıklıkla.. Fakat sürekli kanatlarına tüylerine tek tek ince ince baktım hiç bir bit pire vs. göremedim. Önerileriniz ve görüşleriniz nedir ? Cevaplarsanız mutluluk duyarım. Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler.

kuş bu kaşınır tüylerini temizler. normal bir durum canlılığı yerindeyse. popo kısmını temizlerken yapışmıştır gagasına dışkısı.

Bir sorum daha olacak size, gagasını çıtırdatması ne anlama gelir peki ? Bugün onu da çok sık yaptı

gaga çıtırdatması mutlu olduğu anlamına gelir dışkısını yiyorsa vitamin ve mineral takviyesi yapın. kalamar kemiğinide kafesten eksik etmeyin.

Geri