Karadeniz Pet

Kusum cok degıstı

Cocu

Yeni Üye
1.bucuk aylık kusun degısık degısık sesler cıkartıyo ama cok kısık sesle nagmelı iter gibi sanki neden yapar bunu

Biraz daha açıklayıcı olursaniz kuşun sorunu varsa yardimci olacak biri cikar elbet.

İki tane kuusm var bı erkek bı dısı ıkısıde 1 bucuk aylık erkek olan bı koseye gecıyo nagmelı gibi otuyor ama cok kısık sesle yapıyo bunu cok zor duyuluyor huzursuz oldum

İki tane kuusm var bı erkek bı dısı ıkısıde 1 bucuk aylık erkek olan bı koseye gecıyo nagmelı gibi otuyor ama cok kısık sesle yapıyo bunu cok zor duyuluyor huzursuz oldum
Kuşun ve dışkısının fotosunu atar misiniz

Dıskısı gayet normal

Ekli dosyalar

• 1544650263120598470057808142682.jpg
    1544650263120598470057808142682.jpg
    3.6 MB · Görüntüleme: 13
Pek sorun varmış gibi görünmüyor. Büyüdükçe karakterleri ortaya cikiyor kuslarin onceden hic görmediğiniz seyler yapiyolar bazen. Biraz büyük olsa ortam seslerini taklit etmeye calisiyor derdim ama küçülte. Bilemedim ki stresede girmis olabilir ele aliniyosa

Ele alınmayı cok seviyor ondan yana sıkıntı yok ortam seslerini taklit ediyor ben azcık sesimi yukseltıyım oda bagırıyo bu huyu cok hosuma gidiyor

Ele alınmayı cok seviyor ondan yana sıkıntı yok ortam seslerini taklit ediyor ben azcık sesimi yukseltıyım oda bagırıyo bu huyu cok hosuma gidiyor
Sizin hosunuza giden şey korkup verdiği tepki aslinda.

Korktuğu zaman tepkilerini anloyabılıyorum ama bu tepkileri benimle oyun oynuyor cok belli ediyor kendını

Kuşunuz keyif yapıyor o dediğinizi dinlenme aşamasında karnı tok sırtı pekken yaparlar

Cok tesekkur ederim yardımlarınız ıcın

Geri