Karadeniz Pet

Kusum cok halsiz pasif lutfen acil

Zeki Dogan

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba profil kısmında resimleri olan Abidin ve manolya çiftinin sahibiyim kuşlarım genel olarak normal sağlık konusunda falan ama iki sıkıntımız var ilki disimiz Abidin hanım rahat durmuyor erkek yanına geldiğinde vikvikvik diyip vuruyor ( o ince sesi bilirsiniz gülme gibi ) erkek pasif kafeste duruyor sürekli hiç aktif değil dışı baskın . Bunun sebebi olarak ikinci ve su an önemli olan sorumu belirteyim erkek kusumun gagası gerçekten çok uzun ve ucu kült yani ağzı kapalı iken döşüne değiyor veterinere gittim kusculari dolaştım ama nevsehirde gaga kesme aleti olan bi yer yok gagayi nasıl keserim lütfen yardım edin saolun

Valla dostum ben kendim kesiyorum tırnak makası ile.Ancak kesmeden önce internette videolar izleyin derin kesip kanatmayın.Tabi ben kese kese alıştım :)

Valla dostum ben kendim kesiyorum tırnak makası ile.Ancak kesmeden önce internette videolar izleyin derin kesip kanatmayın.Tabi ben kese kese alıştım :)
Cevabınız için çok teşekkürler lakin ben hiç bilmiyorum birazcık anlatirmisiniz acaba ?

Geri