Karadeniz Pet

Kuşum felç geçiriyor gibi

Bu hastalık insana bulaşabilir mi ? Şuan evde bişey yapamaz mıyım
B vitamini varsa verin, sinir sistemine bağlı bir durumsa iyi gelecektir. Yarın geçmezse eğer Salmonella olabilir.
Kanatlıdan anlayan bir veterinere gitme imkanınız varmı?

B vitamini varsa verin, sinir sistemine bağlı bir durumsa iyi gelecektir. Yarın geçmezse eğer Salmonella olabilir.
Kanatlıdan anlayan bir veterinere gitme imkanınız varmı?
Maalesef yok internette araştırdım ama insanlarda da böyle bi hastalık varmış ikisi aynı mı anlayamadım çok fazla
hala devam ediyor.

Maalesef yok internette araştırdım ama insanlarda da böyle bi hastalık varmış ikisi aynı mı anlayamadım çok fazla
hala devam ediyor.
İnsanlarda da var ama kuşlarda olduğu gibi değil. Kuşlardan İnsanlardan geçmez.

neyden kaynaklı olmuş olabilir? bi fikri olan var mı?

ya sinir sistemi sorunuydu ama öldüreceğini düşünmüyorum.diğer durumda salmonella olabilir.

Boynu incinmiş olması muhtemel. Virüs ya da başka bir hastalığın ani bir şekilde öldüreceğini zannetmiyorum.
Üzüldüm, umarım çabuk atlatırsınız yokluğunu.

Şu duruma o kadar üzüldüm ki bir anda olması çok kahredici bir durum başınız saolsun

Sabır ve güç dilerim unutulmuyor zaman geçsede. Ne olduğunu o kadar merak ettimki canım benim bir anda ne sıkıntısı olduda dayanamadı küçük melek..

Sabır ve güç dilerim unutulmuyor zaman geçsede. Ne olduğunu o kadar merak ettimki canım benim bir anda ne sıkıntısı olduda dayanamadı küçük melek..
Bende çok merak ettim gerçekten sinirsel olabilir mi düşünmekten uyuyamıyorum şuan yani beyin travması geçiriyor gibi

Geri