Karadeniz Pet

Kuşum gözlerini kapatıyor

MehmetSYTN

Yeni Üye
1 yaşında olan kuşum bu sabah kalktığımda kafeste halsiz gibiydi sonra hemen saldım ve uçup yürüyordu ama bazen gözlerini kapatıp olduğu yerde 5 dakika duruyor ismini söyleyince kalkıyor ayrıca normalde kafesten çıktığında tuvaletini yapan bir kuştu ama bugün başında yarım saat beklememe rağmen yapmadı sizce neyi var

Kafeste iken elimi dışarıdan uzattığımda ısırırdı bugün ısıtmıyor hastaysa ve ilaç almam lazımsa hemen gidip alabilirim

Bizim buralar 40 derece sıcaktan böyle olabilir mi tuvaletini yapmış yeni gördüm sadece gözlerini kapatıp uyukluyor arada bir bu sıcaktan olabilir mi acaba

Dışkı durumu nedir kulunuzda kabızlık bs. Mevcutmu dışkı yapmadıgını belirtmişsiniz

Dışkı durumu nedir kulunuzda kabızlık bs. Mevcutmu dışkı yapmadıgını belirtmişsiniz
Dışkısı normal ama göz nezlesi den şüpheleniyorum göz tarafını tellere sürtüyor ve göz kenarında tüy yok ama yeni başladı diye düşünüyorum az sonra bir kuşçu ile konuşacağım gerekirse ilaç kullanacağım

Dışkısı normal ama göz nezlesi den şüpheleniyorum göz tarafını tellere sürtüyor ve göz kenarında tüy yok ama yeni başladı diye düşünüyorum az sonra bir kuşçu ile konuşacağım gerekirse ilaç kullanacağım
Terramycin krem kullanabilirsiniz.

Geri