Karadeniz Pet

Kuşum hakkında bilgi alabilir miyim?

Ben hic biryerde 40 a jumbo gormedim :D onlar normal cinslerden bahsediyo olabilirler bilemiyorum ama gordugum en ucuzu 100 den fln basliyordu yani :)
Aynen öyle ben 20 30 arası fazla vermişim gibi geldide 30 40 lafını görünce şaşırdım cidden.

Ya petshoplara guvenilmiyo keske etrafimizda hobiciler taniyip onlardan alsak ben bir cift 3 yumurtali cekoslavak aldim yumurtalarin 2 si bos cikti ordada bakmadim tabi yeni cift heycanindan hic aklima gelmediki ama zaten yatmadilar yumurtalara 130 tl para verdim aynisi baska yerde 150 yada 100 tl olabilir yani biraz şans işi:D

Ya petshoplara guvenilmiyo keske etrafimizda hobiciler taniyip onlardan alsak ben bir cift 3 yumurtali cekoslavak aldim yumurtalarin 2 si bos cikti ordada bakmadim tabi yeni cift heycanindan hic aklima gelmediki ama zaten yatmadilar yumurtalara 130 tl para verdim aynisi baska yerde 150 yada 100 tl olabilir yani biraz şans işi:D
Kendisi daha once yumurtalara bakmistir aslinda bos oldugunu biliyordur

Zannetmiyorum pek ilgilenmiyor kuslariyla tavana kadar kafesleri var hicbirine zahmet edip bakmiyodur ben yumurtalardan umidi kesmistim zaten erkek olan asiri derecede hosuma gitti 4 tane renk var ustunde:) bekliyorum eve alissinlarda tekrardan ciftlessinler biraz birbirlerine uzak duruyolar ama hayirlisi bekliyorum bi umut :)

Zannetmiyorum pek ilgilenmiyor kuslariyla tavana kadar kafesleri var hicbirine zahmet edip bakmiyodur ben yumurtalardan umidi kesmistim zaten erkek olan asiri derecede hosuma gitti 4 tane renk var ustunde:) bekliyorum eve alissinlarda tekrardan ciftlessinler biraz birbirlerine uzak duruyolar ama hayirlisi bekliyorum bi umut :)
Sabreden derviş muradına ermiş derler hareketlenmeler yokmu cıvıldaşmalar kur falan

Malesef nerde o gunler :D kafese mudahale etmem gerekiyor bu yuzden tedirginler 2-3 gun sonra tamamen kendi hallerine birakacagim. Eskiden erkek zorla ciftlesmek istiyordu disi kaciyordu simdi disi erkege yaklasinca erkek ona kizip itiyor onu ara sira kusuyolar . cokda inceleyemiyorum evde olmadigim icin ama ilk geldikleri gun daha birbirlerine duskunduler simdi uzaklasmis gibiler . hayirlisi ya bakalim :)

Keşke her insan bilse de burayı petshoplarin sahtekarliklarina maruz kalmadan buradaki üreticilerden, bu işi hakkıyla, sadece para için değil severek yapan dürüst insanlardan alsa.

Keşke her insan bilse de burayı petshoplarin sahtekarliklarina maruz kalmadan buradaki üreticilerden, bu işi hakkıyla, sadece para için değil severek yapan dürüst insanlardan alsa.
Zamanında araştırdım yakınlarda bulamadım üretici hocam, geçen bir arkadaş buldum ama çok çok geç oldu tabi.

Şakircan bey o sizin kusunuzmu agziniza girecek nerdeyse ? :D yerine gore fiyatlar degisiyor ben iskenderunda ogrenciyim jumbo ciftler 400 tl baska bir petshopta 3 yavrulu jumbo 450 tl siz dusunun yani bir sehirde bile bu kadar fark ediyorsa. Piyasanizi bilmiyorum ama 170 de normal olabilir sehrinize gore :)

Yok hayır kuş benim değil o amca da ben değilim, adım şakircan hiç değil :D Şakircan bey yazmışsınızda ilk okurken güldüm komik geldi. Şakircan diye beymi olur yahu :D O taaa uzun yıllar önce orta okuldan kalma arkadaşımızla uydurduğumuz defterlerimize karikatürlerini çizdiğimiz hayali kahraman, Şakircan Şenşakrak :D

Geri