Karadeniz Pet

Kusum hamile mi

Erkan6776

Yeni Üye
Arkadaslar merhaba. Kusum yaklasik 15 20 gundur popo sisik, kanatlar dusuk, pek yeme inmiyor erkek besliyor. Ancak sure uzadigindan sikisma felan mi var diye suphelenmeye basladim. Resimlerden anladiginiz kadariyla hamile mi degil mi bana yardimci olur musunuz. Syg

Ekli dosyalar

• 20171220_200723.jpg
    20171220_200723.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 28
  • 20171220_200749.jpg
    20171220_200749.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 28
Görünüşe göre yumurta var.
Sanırım zımparalı tünek var, çıkarın ve bir daha kullanmayın.
Ballı kraker de kullanmayın

Yaklasik 20 gundur boyle. Simdiye kadar cikarmamasi normal mi.. Diger dedikleriniz dikkate alacagim

Kuşları strese sokacak hiçbir şey yapmamaya dikkat edin. Yuvalık takılıdır herhalde. Yuvaya girip çıktığını ve erkekle çiftleştiklerini gördünüz mü?

Evet ciftlesti bi kac kere gordum ama kisa surdu. Yuvalik takili giriyordu son iki gundur girmiyor sanirim yada ben denk gemedim

Kendisini güvende hissetmiyor, veya birşeylerin yanlış gittiğini düşünüyorsa yumurtlamayı bir süre erteleyebilir ancak üç hafta bu şekilde duramaz. Başka bir sorun olabilir.

Bizimle ayni odadalar daha once ayri odadalardi hic neseleri yoktu hayvanlarin. Yem su haric rahatsiz edilmiyorlar.

Bizimle ayni odadalar daha once ayri odadalardi hic neseleri yoktu hayvanlarin. Yem su haric rahatsiz edilmiyorlar.
Aynisi benim dişi kuşumdada olmuştu, havucu rendeledim suyunu sıkmadım, çok azda maydonozu ince doğrayıp havucla karistirip verdim. Kuş tekrar düzeldi. Muhtemelen kabızdı. Sizin kuştata bu sorun olabilir. Tavsiye edeeim.

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Aynisi benim dişi kuşumdada olmuştu, havucu rendeledim suyunu sıkmadım, çok azda maydonozu ince doğrayıp havucla karistirip verdim. Kuş tekrar düzeldi. Muhtemelen kabızdı. Sizin kuştata bu sorun olabilir. Tavsiye edeeim. Kaka yapmasinda sorun yok bizimkinin yumurta sikismasi olur hayvan olur diye korkuyoruz.. Kaka ip gibi uzun normalden biraz daha buyuk sanki

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk