Karadeniz Pet

Kuşum hasta mı

mubişsever_48

Meraklı Üye
Merhabalar evim gündüzleri kalorifer yanmadığı için soğuk oluyor kuşum iki gündür ara sıra tüylerini kabartıp kafasını işine gömüyor elektrikli sobayı yakıyorum arada o zaman hareketleniyor herhangi bi halsizlik belirtisi yok aslında 2 gündür yapmaya başladı bide arada hapşırıyor burnunu sürtüp duruyor veterinere göstersem mi ki acaba

Vitamin ver birde sarı ampulu sprey boyayla boyayıp kafese yakın bir yerde yakın kafesin icindede olabilir

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vitamin veriyorum suyun içine karıştırıp ampul kafesin içini ısıtmak için mi dediniz genelde gündüzleri dışarda oluyoda gece yatmaya giriyo kafese gecede üzerini örtüyorum sıcak su torbası koyuyorum ampulun herhangi bi zararı olur mu ki

Mubişler çok hassas hayvanlar soğuk ve rüzgar hemen etkileyebiliyor ve zamanında müdahale edilmezse ölebiliyorlar vitamin takviyesi yapıp sıcak tutmanız gerekiyor hamster talaşı koyabilirsin zemine.Kafes zeminine indiğinde sıcaklığı hissedicektir kabarması ve hapşurması hastalığa işarettir dışkısı nasıl bir fotoğraf paylaşabilirseniz faydalı olur

Evet ampulu sıcaklık için dedim. Hastayken ucurmamanizda yarar var

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri