Kuşum sağlıklı mı

Boncuk27.01

Yeni Üye
IMG_7829.JPG
IMG_7834.JPG
IMG_7833.JPG
merhaba dün bir tane kuş aldım.Dün ilk geldiğinde hareketli gibiydi biraz öttüde ama bugün hem biraz halsiz hemde hiç ötmemiş.Ama kuş sesi duydugu anda karşılık veriyor ama bunu sürdürmüyoorum alışmaması için.Acaba normalmidir bu durgunluk ötmemesi ne zaman düzelir düZelir mi.Çok istiyorum neseli bir kuş olsun.sabah dışkısı yapışmış kendi temizleyemeyince bende temizledim elimle ama şuan çok İshal gibi değil ama dışkısının etrafında idrar gibi birşeyde var fotograflarda hasta mı sağlıklımı anlaşılır belki diye fotograf atıyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.kuşum sağlıklı mı bu durgunluk geçermi
 

Ekli dosyalar

  • IMG_7829.JPG
    IMG_7829.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 8

Evrim BAŞARIR

Meraklı Üye
Maşallah yavru bir erkek. Yavruyken arada poposuna yapışabiliyor onda problem yok. Yapıştımı siz ordan alabilirsiniz resimde sağlıklı gibi görünüyor. Şuan durgun olması normal. Alışınca hareketlenecektir


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 

alperen

Meraklı Üye
Maşallah çok tatlı bir bebe,yeni yerine alışması gerek daha yeni ve sağlıklı gibi duruyor
 

BaranUzunX018

Yeni Üye
Maşallah çok tatlı bir bebek kuş bence tünek seçiminizi tahta dan kullanın ayakları için daha sağlıklı kuşunuzu dışarı çıkartın bence etrafı incelesin ama dikkatli olun cama duvara toslamasın sonra. :)
 

Boncuk27.01

Yeni Üye
Aldığım yer bir ay çıkarma o süre içinde eline alıştır hatta kafesten al göğsünde aev konuş tekrar kafese koy dedi.Ama bu bana biraz yanlış geldi avuçlayıp alırsam korkar diye ve sanırım bir ay bekleyemem bi hafta alışma sürecinden sonra salmayı düşünüyorum.
 

BaranUzunX018

Yeni Üye
Bence 1 hafta sonra çıkarsan da ilk aldığın gün çıkarsan da farketmez ama kafes için de elini kuşun göğüsüne doğru götür eline alışması için ama 1 hafta sonra çıkarmak yanlış olur bence :)
 

Benzer konular

Üst