Karadeniz Pet

kuşum tüyde ve dışkıları bu şekilde normal mi acaba

cokomelli

Yeni Üye
sürekli farklı konular açtım ama bir türlü kimse yardımcı olmuyor anlamadım nasıl bı yardımlaşma forumu burası neyse bir kez daha deneyeceğim şansımı kuşumun düzelmeyen sulu dışkısı var her türlü ılacı denedım en son karaciğer ve böbreiğini temizleyen sarımsaklı bir tonık kullandım yarın da mınerale başlayacağım.kuşum tüyde ve ona rağmen neşesi yerinde sürekli konuşuyor ama daha az oynuyor iştahı ıyı kabarması yok ama dışkıları bu şekilde sizce bu dışkılar normal mi çok ilaç kullandığından metabolizması mı değişti acaba
(probiyotık kullanın demeyin zaten 1 aydır her gün kullandım ve bir işe yaramadı)

d-k-1

d-k-2

d-k-3

İlacı 1- 1,5 hafta kesmeni tavsiye ederim. Tüyde olduğu için de olabilir. Eğer kuşun halsizleşmeye yemek yememeye vs. Başlarsa hemen veterinere götür. O zaman hasta demektir. İnşallah iyileşir.

Eğer öylede geçmezse suluğunun sadece yarısına 1 2 damla elma sirkesi damlat 3 damlada olabilir ben 3 damla koyuyorum. Ama sakın fazla koyma bu sefer kursağını deler. Birde bu şekilde dene. Suyunu 2 günde bir değiştir eğer unutursan suda bakteri oluşur bu sekilde 1 hafta kadar devam edebilirsin. Suyunun yarısına sadece 3 damla elma sirkesi :)

sürekli farklı konular açtım ama bir türlü kimse yardımcı olmuyor anlamadım nasıl bı yardımlaşma forumu burası neyse bir kez daha deneyeceğim şansımı kuşumun düzelmeyen sulu dışkısı var her türlü ılacı denedım en son karaciğer ve böbreiğini temizleyen sarımsaklı bir tonık kullandım yarın da mınerale başlayacağım.kuşum tüyde ve ona rağmen neşesi yerinde sürekli konuşuyor ama daha az oynuyor iştahı ıyı kabarması yok ama dışkıları bu şekilde sizce bu dışkılar normal mi çok ilaç kullandığından metabolizması mı değişti acaba
(probiyotık kullanın demeyin zaten 1 aydır her gün kullandım ve bir işe yaramadı)

d-k-1

d-k-2

d-k-3
1 ay aralıksız probiyotik kullanır san yarar yerine zarar getirir kuşun florasinda ki bakteri popilasyinunu olduğu gibi değiştirmiş sindir demek elinde ne ilaç var ise önce Birak bir kenara kuşun normal durduğu bir fotosunu veya videosunu at buraya Bi bakalım

Geri