Karadeniz Pet

Kuşum tüye mi girmiş acaba?

Teşekkürler dikkate alırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kuşunuz tüye girmemiş o kadar tüyün dökülmesi normal. Sizin saçınız nasıl dökülüyorsa. Kuşlarından bu şekilde tüy dökmesi gayet normal. Yinede şüphe varsa b vitamini verin.

Kuşunuz tüye girmemiş o kadar tüyün dökülmesi normal. Sizin saçınız nasıl dökülüyorsa. Kuşlarından bu şekilde tüy dökmesi gayet normal. Yinede şüphe varsa b vitamini verin.

Şimdiye kadar hep doğal vitaminler vermiştim limondu portakaldı baldı pekmezdi o tarz şeyler vermiştim hep. Bugün daha önce kahraman beyinde tavsiye ettiği bi vitamini sipariş verdim geldikten sora onu kullanacağım. Tavsiye ettiği vitaminde şuydu;

https://www.hobipet.com.tr/urun/hobi-vitavit-genel-konsantre-multivitamin-takviyesi-100ml

Güzel bir tavsiye Kahraman beyde çok bilgilidir. Doğal yolları tercih etmeniz güzel ama malasef kafeste bakılan kuşlar doğal yollarla tam karşılayamıyor vitaminlerini. Bunun için ek takviyeler gerekiyor. Keyifli hobiler.

Güzel bir tavsiye Kahraman beyde çok bilgilidir. Doğal yolları tercih etmeniz güzel ama malasef kafeste bakılan kuşlar doğal yollarla tam karşılayamıyor vitaminlerini. Bunun için ek takviyeler gerekiyor. Keyifli hobiler.
Teşekkür ederim vitaminini eksik etmeyeceğim bundan sonra doğal yolların yanı sıra ek vitaminde vereceğim iyi günler diliyorum

Bizimkiler de mi tüye giriyor ne?

IMG_8215.JPG IMG_8217.JPG IMG_8220.JPG