Karadeniz Pet

Kuşum yumurtadan çıkan yavruların üstüne yatıyor

Ceylan34

Yeni Üye
kuşum yumurtadan yeni çıkan yavruların üstüne yatarak öldürüyor ne yapmam lazım acil yardım.

kuşum yumurtadan yeni çıkan yavruların üstüne yatarak öldürüyor ne yapmam lazım acil yardım.
Ölen olduysa ayıracaksın kardeşim mantığken. Bilgili arkadaşlar bilgilendirir ama o zamana kadar ayırın madem ÖLDÜRMEK gibi bi durum var

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ölen olduysa ayıracaksın kardeşim mantığken. Bilgili arkadaşlar bilgilendirir ama o zamana kadar ayırın madem ÖLDÜRMEK gibi bi durum var

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Demesi güzel ama nasıl bakacam ben onlara dışı kuşum bunu neden yapıyor onu öğrenmek amacım

Yatarak öldürmez aslında yatmazsa ölür yavrular bence başka bir sebep var beslemiyor olabilir

Demesi güzel ama nasıl bakacam ben onlara dışı kuşum bunu neden yapıyor onu öğrenmek amacım
Ilk kuluçka ise acemilikten besleyemiyordur o yüzden oluyordur kursaklari boş mu dolumu onu kontrol edin ölen yavruların

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ölüm sebebi farklıdır. Hastalık olabilir. Üzerine yatarak öldürmez o kesin. Ölen yavrunun karın kısmının resmini çekip paylaşın.

Ekli dosyalar

• C4C5C3BF-1561-48A9-A1C9-6607A47E058F.jpeg
    C4C5C3BF-1561-48A9-A1C9-6607A47E058F.jpeg
    1.7 MB · Görüntüleme: 75
Ebevenylere 5 gün tetramezatin tedavisi uygulayın. Kalan Yavru varsa onlar da tedavi olmuş olur. Üçüncü gün akşam tüm kafea yuvalık vs vs ne varsa dezenfekte edin.

Geri