Karadeniz Pet

Kusuma oyuncak kuş versek mi?

Ayasofya6

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2.5 / 3 aylık bir kuşum var tek ama onunla çok ilgileniyoruz sürekli bizimle beraber aksesuar kuş vardı TV ünitesi üzerinde sürekli ona gidiyordu. Bizde onunla oynatiyoruz o oyuncak kuş neredeyse oda oraya gidiyor ama korkuyorum onunla bağ kurup bizimle bağ kurmaz belki diye sizce de öyle olur mu yoksa iyi mi olur ?

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2.5 / 3 aylık bir kuşum var tek ama onunla çok ilgileniyoruz sürekli bizimle beraber aksesuar kuş vardı TV ünitesi üzerinde sürekli ona gidiyordu. Bizde onunla oynatiyoruz o oyuncak kuş neredeyse oda oraya gidiyor ama korkuyorum onunla bağ kurup bizimle bağ kurmaz belki diye sizce de öyle olur mu yoksa iyi mi olur ?
Bence kusunuz size tam alisana kadar oyuncak kullanmayin ve oyuncaklarida kafesinde kullanın kafesin disinda sizinle oynasin sizinle arkadaşlık etsin

Kafes içinde askıda bir top var topuyla arada bir oynar ama onunla bağ kurdugunu dusunmuyorum

Yine de o topu da almalı mıyım ay bilemiyorum istiyorum benimle oynasın ama başka şeylerle ilgilenirse benimle ilgilenmez diye de endişe ediyorum
Suanda kusunuz yavru size iyice alistirin onunla konusun parmaginiza alistirin ortama alissin alistiktan sonra kafesinde sevecegi bir oyuncak bulundurabilirsiniz

Geri