Karadeniz Pet

Kuşumda gariplik ve hırıltı

Doğukan1718

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar kuşumu alalı 1 hafta oldu bana baya alıştı kafeste duramıyor çıldırıyor neyse bugün sabah uyandığımda dışkısının biraz değiştini gördüm yeşilimsi kıvamda eskisi gibi siyahlık yoktu ve beyaz olan kısmın çoğaldığını gördüm gitgide cıvıklaşıyordu sanki bende vitamini çıkardım, sonra dışarı çıkardığımda 1 tur attı sanki yorulmuş gibi hırıltılı hırıltılı nefes alıp verdi şimdi tüyleri kabarık gibi duruyor değişti gibi. merak ettiğim şey sanki bi hastalığın başlangıcı gibi bende erken önlem almak istiyorum size soruyorum belki ishal yada soğuk algınlığı ya da ciddi bir hastalık başlangıcı olabilirmi diye parmağımda bi kaç fotoğraf çektim aşağıda var.Suyuna elma sirkesi felan damlatıyım mi az önce portakal verdim yedi sevdi gibi.

evet arkadaşlar bu konuyu açtıktan sonra yani pazartesi günü kuşumun burnu tıkanıyomuş gibi olmaya başladı odada artık eskisi gibi değil çok az uçabilir oldu. Bende sarımsak tedavisi uyguladım şimdi iyilişme var hırıltısı kesildi gibi 3-4 tur atabiliyo neşelendi. Bunu yazmamın amacı eğer kuşunuzda ters giden bir şeyler seziyorsanız tedaviye erken başlamanın hayat kurtaracağıdır.

Geri