Karadeniz Pet

Kuşumda oluşan dışkı değişikliği

Şinasiveboncuk

Yeni Üye
Boncuk evimize geleli 3 gün oldu kaç aylık bilmiyorum. Dün gece yatarken hiç bir sorun yoktu kalktığımda ise çok fazla dışkıladığını gördüm sizce bu durum normal mi yardım eder misiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210418-090308_Gallery.jpg
    Screenshot_20210418-090308_Gallery.jpg
    836.3 KB · Görüntüleme: 26
Çok normal bir durum kuşlar karanlıkta hareket edemez ve kanka bir yere toplanmış normal bir durum çok sağliklı

Çok normal bir durum kuşlar karanlıkta hareket edemez ve kanka bir yere toplanmış normal bir durum çok sağliklı
Çok teşekkür ederim evdeki diğer kuşumu görünce çıldırıyor kafeste ama benimle kalınca çok sessiz ve sakin sürekli beni izliyor acaba bir sorun mu var diye sormak istemiştim çok teşekkür ederim

Boncuk evimize geleli 3 gün oldu kaç aylık bilmiyorum. Dün gece yatarken hiç bir sorun yoktu kalktığımda ise çok fazla dışkıladığını gördüm sizce bu durum normal mi yardım eder misiniz
https://www.muhabbetkusu.com.tr/thr...rularınızı-buraya-yazabilirsiniz.74107/unread kuşunuzun fotosunu bu konu başlığına atarsanız kaç aylık cinsiyetini öğrenebilirsiniz. Eve yeni gelen kuş ortam değişikliğinden dolayı stres panik halinde olabilir.Dışkıların birbirine yakın olması kuşun rahat uyuduğunun göstergesi,gece kafeste hareket etmemiş rahatça uyumuş demektir.

Geri