Karadeniz Pet

Kuşumdan ayrı kalacağım bu yüzden tavsiyelerinizi bekliyorum

SadeceHasan

Meraklı Üye
2 buçuk hafta kuşumdan yalnız kalacağım.İnşallah başına bir şey gelmez.Tüy dökümü bitti bitecek çok az kaldı.Strese girebilir,yem yemeyebilir diyenler oldu bu yüzden kafesine dal darı koyacağım.Stresini azaltır diye düşünüyorum sizce?Ve yem yer diye düşünüyorum.Dedemin hastalanması dolayısıyla kuşumuzu sevdiğimiz bir komşumuza bırakacağız.Daha dikkatli olacaklarını düşünüyorum.Cereyana,kafesin kapısına,kafes tülüne dikkat etmelerini söyleyeceğim.Çünkü bizim kuş kafes kapısını düzgün kapatmadığımız zaman anlıyor ve direk uçuyor,aynı şekilde yemliklerin yan kısımları boş bu yüzden oradan çıkmaya çalışıyor kafes tülü olmadığı zaman.İlgileneceklerini düşünüyorum kuşumla.Ve bir fotoğrafımı yollasam,arada sırada onlar benim fotoğrafımı gösterse bir etkisi olur mu?Kaldığı odayı unutur mu? @Recai hocam yola çıkacağız 2 gün içinde.Cevaplarsanız mutlu olurum

Dal darı stresi bi nebze azaltır. Fotoğrafımızı gösterirlerse bence bi etkisi olmaz. Kaldığı odayı unutma ihtimali var.umarım çok strese girmez.
Stres azaltmak için başka bir şey yapabilirsem yaparım hocam.Ne yapabilirim.İnşallah.

Geri