Karadeniz Pet

Kuşumun Cinsiyeti ( daha Net resimler)

Uğur GÜR

Meraklı Üye
Lütfen yardım bi kesin sonuca varamadık bi türlü bu yeni ve net resimler daha bilgi verici.Ustalar yorum lütfen..Bu güzel kuşum erkek mi dişimi :(

bgpqzV.jpg

99AMkQ.jpg

ZApv8A.jpg

GpN6d6.jpg

MP2NNQ.jpg

Kuşunuz dişi güle güle besleyin.

Ceredeki deliklerin etrafı beyaz, bu dişi olduğuna delalettir. Çok yanıltıcı bir cere rengi var. Erkek diyende olur dişi diyende. 2 aya tam oturur rengi o zaman anlaşılabilir. Tabii ustalarımızdan anlayanlar var bu işten onların sözünede şimdiden itimat edebilirsin. Tabii yorum yaparlarsa :)

Teşekkürler yorumlar için daha başka yorumlarda alabilsem tam emin olcam :)

Merhabalar.Öncelikle kuşunuza sağlıklı ve uzun bir ömür dilerim çok tatlı maaşallah.Benim kuşumda 1 aylık aldığımda cere rengi aynıydı aldığım yer çok tecrübeli bir abimizdi ve bu erkek rahat ol al konuştur dedi.Şimdi tam 1 yaşında ceresi masmavi oldu ve 10 kelime söyleyebiliyor hala da öğreniyor kerata.Bence kuşunuz yüksek olasılıkla erkek tabi benim düşüncem böyle..

Ben erkek olduğunu düşünüyorum. Bakalım zaman ne gösterecek. :)

o kadar gizemli bi ceresi varki inanın tahmin etmek zor kafası karışıyor insanın :) bakalım zaman gösterecek inşallah Erkek olur da mutlu olurum :p

Bana da dişi gibi geldi maşallah çok sevimli (=

o kadar gizemli bi ceresi varki inanın tahmin etmek zor kafası karışıyor insanın :) bakalım zaman gösterecek inşallah Erkek olur da mutlu olurum :p
Hayırlısı olsun. Güze bir kuş. Kuş dişi gibi duruyor. Ceredeki deliklerin etrafı beyaz ve bu da dişi olduğuna bir ispat. Yine de biraz sabırla gerçek cinsiyeti öğrenilecektir. Ömrü uzun olsun.

Sağlıklı olsunda bu aralar Maşallahı var ona resmen sarılıp öpüyorum çok sakinleşiyor kımıldamıyor hiç :)

Kuşunuz erkek beyler dikkat edersenız ceresi pembeden ziyade mor gözüküyor kardeşim kuşunun cinsiyeti erkek

Geri