Karadeniz Pet

Kuşumun kafası kanıyor!!

Atakan Atmaca

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar dişi kuşumun ceresinin hemen üstünde ki baş bölümü kanıyor. Nasıl oldu bilmiyorum , kafesin üzerinde erkek kuş ile beraber dolaşıyorlardı oyun oynuyorlardı. Ben de o sırada bilgisayar ile ilgileniyordum kuşları kontrol etmek için bakınca kafasının kanadığını gördüm. Hemen oksijenli suyu kağıt havluya sıkıp temizlemeye çalıştım.

Ne yapmam gerek ? ÇOK ACİL LÜTFEN

Bence erkek kuş vurmadı kafesi kontrol et bir yere sürterken kesti tellere sıkıntı olabilir geçmiş olsun sakin olun iyi görünüyor

Bence erkek kuş vurmadı kafesi kontrol et bir yere sürterken kesti tellere sıkıntı olabilir geçmiş olsun sakin olun iyi görünüyor

hocam kafesi biraz kontrol ettiğimde sadece birleşim yerlerinde ufak sivrilikler var. Acaba oraya mı sürttü ? Peki yaraya oksijenli su sürdüm merhem sürmeme gerek var mı ?

Dediğim gibi erkek bunu yapmamıştır kaşınırken bir yere sürtmüştür fazla derin değilse yara merhemi olsaydı daha iyi olurdu mikrop kapmaması için iyi yapmışsınız

Dediğim gibi erkek bunu yapmamıştır kaşınırken bir yere sürtmüştür fazla derin değilse yara merhemi olsaydı daha iyi olurdu mikrop kapmaması için iyi yapmışsınız

Biraz önce kontrol ettim kan akışı durmuş. Bir kere daha oksijenli su ile temizleyip merhem sürmeme gerek var mı ? . Kuşumu da sürekli avcuma alıp rahatsız etmek istemiyorum. Hayvancağız elimde çırpınıyor :(

Gerek yok strese sokarsınız bir kere yaptıysanız tamamdır geçmiş olsun

Oksijenli su yerine batikon sürebilirsiniz ayrıca yara iyileşene kadar terramycn sürün.

Geçmiş olsun. Aynen katılıyorum görüşlere. Terramcyn tavsiye ederim. Kuşlarınızı iyi gozlemleyin. Şayet kavga durumu olursa bir süre ayıradabilirsiniz.

Geri