Karadeniz Pet

Kuşumun kulağına su kaçmış olmasından şüpheleniyorum

İsimsizİsimsiz

Yeni Üye
Az önce kuşuma banyo yaptırmaya çalışırken suya çarparak uçtu, kulağına veya burnuna su kaçmış olabilir mi, az önce kuş sesi dinlettim ve herhangi bir şekilde ötmedi veya çok bir tepki vermedi, kulağına su kaçmışsa bunu düzeltmenin bir yolu var mı

Banyo yaptırmaya çalışıyorken derken..Yıkanması için geç bir saat ayrıca kuşlara oda ve ortam sıcaksa ılık su konur onlar isterse yıkanır,istemezse yıkanmaz.Siz ne yaptınız acaba ?

Banyo yaptırmaya çalışıyorken derken..Yıkanması için geç bir saat ayrıca kuşlara oda ve ortam sıcaksa ılık su konur onlar isterse yıkanır,istemezse yıkanmaz.Siz ne yaptınız acaba ?
Musluk altında yapacaktım ancak musluktan korkup uçtu, banyoluktan korkuyordu o yüzden ben de musluk altında yıkanır mı diye denedim suya girecek mi diye, şu an önemli olan bu değil zaten kulağına kaçtıysa nasıl anlayabilirim ve kaçtıysa nasıl düzeltirim

Musluk altında yapacaktım ancak musluktan korkup uçtu, banyoluktan korkuyordu o yüzden ben de musluk altında yıkanır mı diye denedim suya girecek mi diye, şu an önemli olan bu değil zaten kulağına kaçtıysa nasıl anlayabilirim ve kaçtıysa nasıl düzeltirim
Süreci takip etmeniz lazım şayet rahatsızlık olursa akıntı yapar zaten..Yıkandığı için durgunlaşması normal..Ama bir daha bırakın kendi kendine girsin sizi yargılamadım mesela bnmki 2,5 yaşında nadir suya girer..

Geri